Про нас

Давайте поговоримо про те, про що ніколи не замислювалися пацієнти відвідуючи приватні клініки. А саме про створення самої клініки. Ви не можете собі уявити сидячи в просторому світлому холі стоматологічної клініки, скільки праці і безсонних ночей було вкладено в те, щоб сьогодні Ви могли перебувати саме тут.

Як цеглинка за цеглинкою вибудовувалася ідея клініки в голові її засновника, а потім втілювалася в життя, щоб сьогодні на високому професійному рівні дати Вам можливість отримати необхідну стоматологічну допомогу. Для того щоб зрозуміти як все починалося пропонуємо Вам послухати історію створення стоматологічної клініки з перших вуст.

Махиня Валерій
Медичний директор, лікар-стоматолог. Займається лікуванням, складанням комплексних планів лікування, і ортопедичною стоматологією

Отримавши медичну освіту і диплом стоматолога, відразу зародилася ідея створення власної клініки. Дана ідея не мала нічого спільного з реальністю.
Попереду було 10 років різного досвіду роботи в стоматології, які привели мене до тієї ідеї яка мала місце жити і реалізовувати себе.
Протягом своєї роботи я багато вчився і весь час не погоджувався із запропонованим баченням в лікуванні своїх колег, керівництва.
І з кожним роком це все починало все більше і більше мене турбувати ….
Не отримуючи достатнього розвитку я шукав різні шляхи реалізації себе і своїх ідей.
Приходячи додому я ділився з родиною своїми переживаннями. Так в один день, було вирішено – ми повинні відійти від стандартів і стереотипів, і відкрити власну справу, де зможемо реалізувати себе.

Махиня Алла
Керівник медичного центру, займається позиціонуванням, просуванням, стандартами обслуговування і розвитком стоматології

Підтриматита допомогти, все що було необхідно в момент зародження ідеї клініки.
Не маючи досвіду і знань в стоматології, я дуже занурилася в цю сферу, маючи тільки великі амбіції.
Першим і ключовим, що ми відразу розуміли це ДНК майбутнього медичного центру, а саме:
Доступні рішення складних стоматологічних проблем для кожного пацієнта з досягненням функціонального балансу і естетики.
Медицина – це більше, ніж професія, це покликання!
Почався етап створення клініки, який тривав рік. Не маючи достатньо фінансових заощаджень ми відкрили двері клініки всього з 1 кабінетом, який функціонував. І протягом наступного року, ми збирали команду фахівців, однодумців і облаштовували клініку.
2020 виявився складним для всіх, а особливо для людей які тільки відкрили свою справу. Підтримуючи один одного, навчаючись і працюючи по 15-16 годин на добу, ми змогли наблизитися до того, про що так давно мріяли і до чого йшли.
Надання комплексних стоматологічних послуг для відновлення функціонування, естетики, навчання правильній гігієні для збереження результатів лікування і поліпшення життя.
Ми любимо і цінуємо своїх пацієнтів, піклуємося про кожного.
Постійний розвиток вдосконалення стандартів надання послуг, надійний і клієнтоорієнтований підхід.
Показуючи повагу і надаючи високоякісні послуги, прекрасне обслуговування в чистих просторих кабінетах в дружній атмосфері, ми отримуємо зворотний зв’язок, що дає нам можливість далі рости і розвиватися.

Концепція стоматологічної клініки QRD Dental

Як уже згадувалося, на початку шляху ми твердо знали тільки одне – це ДНК нашої клініки – це наша сутність, концепція на основі якої ми будуємо бренд.

ДНК QRD Dental

Доступні рішення складних стоматологічних проблем для кожного пацієнта з досягненням функціонального балансу і естетики.

Місія яку ми для себе визначили – це надання комплексних стоматологічних послуг для досягнення функціонування і естетики, а також навчання правильної гігієни для збереження результатів і поліпшення життя.

Назва нашої клініки передає якнайкраще концепцію і наш підхід до лікування, а також безсумнівно наші цінності:

 • Quality – якість
 • Responsibility – надійність
 • Durability – довговічність

Ми демонструємо високу повагу до наших пацієнтів, надаючи їм високоякісні послуги за доступною ціною, чудове обслуговування в чистих і просторих кабінетах і в дружній атмосфері.

Ми продовжуємо розвиватися і знаємо, що попереду у нас нелегкий шлях. Але ми обов’язково дійдемо до мети ні на крок не відступаючи від наших цінностей. Сьогодні наша мета – завоювати довіру з сфері стоматології, стати більше ніж бренд, стати LOVEMARK.

Постійний розвиток, впровадження нових знань і методів, вдосконалення стандартів обслуговування, надійний і клієнтоорієнтований підхід в роботі.

Сертифікати і грамоти

Принципи, яких ми дотримуємося в роботі стоматологічної клініки QRD

 • Командна робота
 • Клієнтоорієнтований підхід
 • Безпека
 • Чесність і відкритість. Планування і презентація плану лікування з ціновою політикою
 • Впровадження нових технологій і сучасного обладнання
 • Правова безпека і законність
 • Доступність. Цінова політика дозволяє вибирати кращі методи лікування
 • Гарантії на роботу
 • Чи цінуємо час і готові в короткі терміни надати якісні послуги
 • Постійний розвиток і вдосконалення персоналу

Відвідайте нашу клініку і самі переконаєтеся в тому, що немає нічого неможливого, а також в тому що відвідування стоматолога може бути комфортним і безболісним, якщо за справу беруться пофессіонали.

Ми чекаємо Вас в QRD Dental і будемо вдячні за зворотній зв’язок. Допоможіть нам стати ще краще, і залиште свій відгук про враження від відвідування нашої стоматологічної клініки.

Наша клініка