Брекети у Києві

Встановити брекети можна в стоматологічній клініці QRD Dental. Питанням вирівнювання зубів у нашій клініці займається досвідчений лікар-ортодонт, який допоможе підібрати максимально ефективне лікування, в результаті якого Ви отримаєте рівну та гарну посмішку.

Вже багато років вирівнювання зубів за допомогою установки брекетів не раз доводило свою ефективність і сотні пацієнтів отримували бажаний результат. І якщо раніше носіння брекетів приносило естетичний дискомфорт, то згодом з’явилися варіанти брекет систем практично не помітні на зубах.

Показання та протипоказання до встановлення брекетів

До прямих показань до використання брекетів відносять:

 • Викривлення чи скрученість окремих зубів
 • Неправильний прикус
 • Патологічне спрямування росту зубів
 • Асиметрія зубного ряду та обличчя
 • Наявність щілин між зубами
 • Проблеми з мовленням або функцією скронево-нижньощелепного суглоба, як наслідок викривленого зубного ряду
 • Підготовка до протезування

Дуже часто ортодонтичне лікування брекетами застосовують при комплексному підході до відновлення функціональності щелепи та естетики посмішки. Носіння брекетів може бути рекомендоване пацієнтам перед протезуванням і часто передує встановленню коронок, вінірів та імплантів.

Список абсолютних протипоказань дуже обмежений. В основному – це наявність серйозних системних захворювань, таких як цукровий діабет, імунодефіцит, туберкульоз, порушення системи згортання крові, психоневрологічні захворювання – шизофренія, психози, епілепсія.

Встановлення брекет-систем у клініці QRD-Dental

ортодонтія QRD-Dental
Консультуючі лікарі

У клініці QRD Dental Ви отримаєте якісне та професійне лікування брекетами. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками брекет-систем, процедуру проводить досвідчений лікар ортодонт і веде пацієнта протягом усього періоду, проводячи корекцію по мірі необхідності.

Звернувшись до клініки QRD DentaI Ви, без сумніву, зможете оцінити переваги ортодонтичного лікування у нас, а саме:

 • Комплексний підхід. План лікування розробляється із залученням фахівців різних напрямів для досягнення максимального ефекту.
 • Сучасне діагностичне та лікувальне обладнання, що дозволяє провести якісне лікування на будь-якому етапі.
 • Великий спектр брекет-систем доступний для встановлення.
 • Дотримання світових протоколів лікування
 • Доступна вартість
 • Гарантія на проведене лікування за умови дотримання пацієнтом усіх рекомендацій лікаря

Етапи встановлення брекетів

Відгуки про стоматолога ортодонта
 • Першим етапом завжди буде діагностика. Лікар-ортодонт проведе огляд та оцінку стану зубного ряду. Додатково у більшості випадків призначається рентгенографія або комп’ютерна томографія, консультація ортопеда та гнатолога з метою оцінки стану м’язів та суглобів, а також виготовляються діагностичні моделі зубних рядів.

На основі отриманих даних розробляється план лікування та розраховується конструкція апарату.

 • Перед встановленням брекетів ротова порожнина обов’язково має бути санована. Тобто – попередньо необхідно вилікувати карієс та інші захворювання, якщо такі будуть виявлені.

Також може знадобитися хірургічне втручання – видалення зубів, підрізання вуздечки та інше.

 • Наступний етап – встановлення та лікування брекетами. На основі отриманих діагностичних даних, проводиться визначення конструкції ортодонтичного апарату та фіксація брекетів.

Один раз на 4-6 тижнів пацієнт відвідує ортодонта для спостереження та корекції протягом усього періоду лікування, який може тривати від 6 до 24 місяців.

 • Етап відновлювальний або ретенційний. На цьому етапі необхідно закріпити отриманий результат. Для цього використовують незнімні та знімні ретейнери – ортодонтичні конструкції, які фіксують зуби в тому положенні, яке вони придбали після лікування та не дають повернутися до вихідного. 

Ретейнери бувають знімні (каппи) і незнімні, тип ретейнер визначає доктор-ортодонт за показаннями. Ретенційний етап, як правило, вдвічі триваліший за етап активного лікування.

Брекети

Підсумок лікування безпосередньо залежить не тільки від кваліфікації лікаря ортодонта, а й від дисциплінованості самого пацієнта, завдання якого точно дотримуватися всіх рекомендацій і своєчасно відвідувати спеціаліста для проведення корекції.

Види брекетів

Ще недавно носіння брекетів асоціювалося з металевою щелепою та підлітковим віком. Однак сьогодні існує великий вибір систем, які практично не помітні на зубах і при цьому відмінно виконують свою функцію. У нашій клініці доступні такі види брекетів:

Металеві

Металеві брекети використовуються в ортодонтії вже понад 85 років і на сьогоднішній день залишаються найміцнішими, ефективнішими та доступнішими за вартістю серед усіх існуючих видів брекетів.

Не тільки нижча вартість, але й більш короткий термін носіння змушують пацієнтів віддавати перевагу саме цим брекет – системам. Однак, хоч сьогодні самі брекети і стали меншими за розміром, вони, як і раніше, помітні на зубах. Тому, якщо Вас хвилює естетичний аспект, Вам доведеться вибирати між іншими видами брекетів.

Керамічні

Керамічні брекети мають естетичну перевагу перед їх металевими аналогами. Колір керамічних брекетів підбирається під колір емалі, а дуга, на якій кріпляться самі замочки-брекети, забарвлюється у білий колір, що робить їх практично непомітними на зубах. Проте, вони тендітні і вимагають спеціального догляду, складнішого ніж інші види.

Вартість керамічних брекетів вище ніж металевих, але не така висока як у сапфірових, що робить їх оптимальним варіантом для тих, кого хвилює естетична сторона, але він не має великих бюджетів.

Сапфірові

Сапфірові брекети – найбільш витратний варіант за вартістю і, як і керамічні, вони потребують спеціального догляду. Вони міцніші за керамічні, прозорі, стійкі до високих навантажень і максимально естетичні.

Віддаючи перевагу сапфіровим брекетам, потрібно бути готовим відмовитися від деяких продуктів, щоб уникнути їхнього фарбування. Також потрібно підготуватися до використання монопучкової зубної щітки та зубної нитки для догляду за зубами. У деяких випадках лікар може порекомендувати іригатор.

Саморегулюючі або самолігуючі брекети

Самолігуючі брекети системи ще називають безлігатурними. До них відносяться брекети систем In-Ovation, Smartclip, Damon, Pitts та інші. Вони не вимагають додаткових кріплень, оскільки ті вже містяться у самих замках – брекетах. 

Це більш модернізований вид брекетів, які простіше в установці та рідше вимагають корекції. У звичайних брекетах лікар більшу частину часу витрачає саме на лігатури, а необхідність заміни лігатур передбачає більш часті візити до ортодонту.

Лінгвальні

Лінгвальні брекети – це окремий вид повністю непомітних брекетів, які кріпляться на внутрішній поверхні зубів та ефективні у виправленні глибокого прикусу. Однак, установка лінгвальних брекетів досить дорога через складну конструкцію.

Скільки коштує поставити брекети

дитяча ортодонтія ціни

Для точної відповіді на питання щодо вартості встановлення брекетів необхідно ознайомитись із клінічною картиною кожного окремого пацієнта. Стоматолог – ортодонт на основі даних огляду та додаткових методів обстеження складе схему лікування та підбере найкращий варіант з урахуванням стану щелепи та побажань пацієнта щодо бажаного виду брекетів.

Вартість установки брекет системи під ключ також включатиме вартість діагностичних процедур і ціну на попереднє лікування зубів та професійну гігієну, якщо при огляді буде виявлено карієс або зубний камінь.

У розділі “Ціни” на сайті клініки Ви можете ознайомитися з розцінками на ортодонтичні послуги, а також дізнатися про вартість різних видів брекет-систем. Якщо ж у Вас виникли додаткові питання, або Ви хочете отримати консультацію лікаря ортодонта – зв’яжіться з нами за номером, який представлений на сайті, та адміністратор надасть Вам всю необхідну інформацію, а також підбере зручний час прийому.

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час