Брекети

Мрієте про рівні зуби? Так чому б не встановити брекети. Лікарі стоматології QRD Dental вже багато років практикують дану послугу і знають, в яких випадках вони потрібні, скільки часу треба носити і навіть готові наочно продемонструвати, як буде виглядати Ваша посмішка по завершенню лікування. Цікаво дізнатися більше про особливості вирівнювання зубів таким способом? Радимо читати далі.

Види брекетів: які вибрати

Існують два види брекетів – це металеві та керамічні. І ось у чому між ними різниця. Металеві – найбільш поширений варіант, їх досить легко чистити, вони міцні, а ще дешевше. А керамічні – мають ідентичні властивості, але відрізняються тільки зовнішнім виглядом, адже вони практично не помітні на зубах.

Ціна на металеві брекети в QRD Dental Clinic від 15 тис гривень, а на кераміку – від 23 тис. Якщо Ви не знаєте, що краще, тоді зверніться за допомогою до нас. Ортодонти з радістю приймуть Вас на прийом найближчим часом.

Консультуючі лікарі

До якого віку можна встановлювати брекети

Брекет-система обмежень як таких не має! Всі звикли бачити з «залізними дротиками» в роті підлітків, але це зовсім не означає, то їх не можна носити тим, кому за 30. Головне – зважитися, а все інше – справа рук професіоналів.

А ось починати встановлювати брекети можна тільки з 12-13 років, коли всі зуби вже змінилися, хоча є й винятки. В цілому вирівнювання зубів даними способом займе близько 1,5 до 2-х років.

Як доглядати за брекетами

Все досить просто, але про звичайну зубну щітку доведеться забути на деякий час. Тому що Вам знадобитися спеціальна, V-образна. Вона безпечно прочищає зуби і не шкодить брекетам. Наступним етапом буде заміна пасти на ту, яка призначена для чутливих зубів. Крім цього потрібно прикупити захисний віск, іригатор для очищення проміжків між зубами і міжзубні йоржики. Саме ними Вам доведеться очищати ротову порожнину після прийому їжі.

Все ще сумніваєтеся, чи потрібно встановлювати брекети? Не думайте, а телефонуйте нам і записуйтеся на безкоштовну консультацію. Клініка QRD розміщується на Софіївській Борщагівці, вул. Травнева, 4.

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Стаж роботы 13 лет

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час