Видалення нерва зуба в Києві у клініці QRD Dental

Видалення нерва зуба проводить стоматологія QRD Dental. Ми професійно підходимо до будь-яких питань здоров’я зубів і гарантуємо Вам абсолютно безболісне та якісне лікування, навіть при такій, здавалося б, непростій стоматологічній проблемі.

Потрапити до нашої клініки нескладно. Ми знаходимось у Києві, на Софіївській Борщагівці. Наші лікарі приймають за попереднім записом, але, якщо ви зіткнулися з необхідністю швидкої стоматологічної допомоги, дзвоніть ми намагатимемося знайти для вас вікно в розкладі наших фахівців та надамо необхідну допомогу. 

“Ниючий” зубний біль, гострий зубний біль від солодкого, холодного або гарячого це все ознаки того, що зуб став дуже чутливим через запалення зубного нерва.

В цьому разі варто негайно звернутися за допомогою до стоматолога.

Зубний нерв, або пульпа, як його називають стоматологи, виконує низку дуже важливих функцій. Пульпа являє собою сполучну тканину з великою кількістю судин і нервових закінчень, що забезпечує доставку мінералів і мікроелементів до дентину та емалі.

Зубний нерв є бар’єром для інфекцій. У разі потрапляння небезпечних мікроорганізмів пульпа посилено захищає як сам зуб, так і періодонт.

Також завдяки пульпі ми можемо відчувати біль, який сигналізує про те, що необхідно звернутися до стоматолога, щоб не втратити сам зуб.

Якщо Вас мучить зубний біль, варто відразу ж звернутися до стоматолога. Сучасна стоматологія дуже відрізняється від тієї, що була десятиліття тому. Всі маніпуляції проводять під знеболюванням, тож видалення нерва перестало бути тортурами для пацієнтів. Тому не варто боятись та терпіти біль. 

До речі, якщо біль при запаленні нерва втамувати за допомогою анальгетиків, то поступово нерв відмирає біль зникне, але інфекція нікуди не подінеться й продовжуватиме поширюватись, що призведе до плачевних наслідків.

Переваги видалення нерва у нас у QRD Dental

Консультуючі лікарі

У нас у клініці QRD Dental приймають лікарі з великим досвідом та високою кваліфікацією. Ми швидко діагностуємо запалення пульпи та оперативно проведемо лікування.

При цьому, будучи сучасною стоматологією, ми проводимо пломбування зубних каналів після депульпації під мікроскопом, що дозволяє провести лікування якісніше   та запобігти будь-яким негативним наслідкам. 

Для тих, хто важко переносить стоматологічне лікування, ми можемо проводити процедури під седацією (в медикаментозному сні).

Довіряючи здоров’я ваших зубів нам, ви можете бути спокійні. Ми настільки впевнені у професіоналізмі наших фахівців, що даємо гарантії на проведене лікування.

Показання до видалення зубного нерва

Причиною, через яку може знадобитися видалення нерва, найчастіше стає пульпіт. Симптомами його будуть: гострий сильний зубний біль при накушуванні, що довго не минає і може посилюватися при горизонтальному положенні та надвечір, підвищена температура тіла та реакція на солодке, гаряче й холодне.

Також необхідність видалення нерва може виникнути за таких умов:

  • ураження карієсом великої площі зуба,
  • пошкодження зуба та сколи емалі, які зачіпають нерв,
  • протезування зубів, що росли під кутом,
  • надмірна чутливості емалі.

Не завжди наведені причини вимагають саме видалення нерва. Це вирішує лікар- стоматолог після огляду та проведення додаткових обстежень (за потреби).

Етапи видалення зубного нерва

Якщо після огляду стоматолог повідомив вам про можливу необхідність видалення нерва в зубі, який вас турбує, то далі проводяться такі маніпуляції:

  1. робиться рентген або КТ, щоб переконатися в необхідності депульпування зуба, а також щоб визначити проблемний зуб (адже біль може віддавати в сусідні) і глибину ураження (чи не зачепила інфекція періодонт);
  2. якщо необхідність видалення нерва підтвердилась, то лікар зробить анестезію, щоб мінімізувати неприємні й больові відчуття від подальших лікувальних процедур;
  3. далі необхідно відкрити пульпову камеру: для цього за наявності старих пломб або каріозних уражень їх прибирають, відкриваючи доступ безпосередньо до нерва;
  4. потім за допомогою пульпоекстрактора видаляють нервовий пучок;
  5. після цього необхідно прочистити, розширити та промити канали, які згодом пломбують гарячою гутаперчею;
  6. на завершення фахівець дасть рекомендації з догляду за ротовою порожниною і розкаже, які можуть бути тривожні “дзвіночки”.

В нормі пару днів вас може турбувати “ниючий” біль, зуб може реагувати на холодне та гаряче. Якщо такі симптоми продовжуються досить довго,вам обов’язково треба повторно відвідати лікаря.

Ціна на видалення нерва зуба

Ціна на видалення нерва зуба залежатиме від того, в якому саме зубі виникла проблема, тому що при видаленні необхідно провести пломбування зубних каналів, щоб зуб без пульпи прослужив якнайдовше.

Остаточну ціну на проведення видалення нерва вам обов’язково сформує ваш лікар-стоматолог. Однак хотілось би зазначити, що в гонитві за низькою вартістю таких складних стоматологічних маніпуляцій ви ризикуєте не тільки позбутися зуба, але й отримати ускладнення у вигляді періодонтиту, що спричинить ще більш складне і дороге лікування. 

Тому клініку та лікаря потрібно вибирати продумано, а не лише покладаючись на вартість процедури.

Видалення зубного нерва – крайній захід, до якого вдаються стоматологи, адже після видалення зубного нерва зуб стає “неживим” і, як правило, починається його руйнація.

Тому, перш ніж видаляти зубний нерв, варто обов’язково дізнатися у стоматолога можливі варіанти збереження зуба.

Записуйтесь у QRD Dental просто сьогодні, щоб видалити зубний нерв швидко та безпечно або врятувати ваш зуб, уникнувши такого складного операційного втручання! Наші фахівці обов’язково підкажуть усі можливі варіанти. Телефонуйте!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час