Стоматологічний туризм у клініці QRD Dental

Стоматологічний туризм вже давно є окремим видом медичних послуг, що сформувався під впливом ринку. Своєю популярністю він завдячує переважно жителям Західної Європи та Америки, які звикли дбати про здоров’я зубів, але не мають можливості пройти стоматологічне лікування у своїй країні через високу вартість.

У пошуках місць, які пропонують якісне лікування зубів за доступними цінами, багато пацієнтів зупиняють свій вибір на Україні, де вартість стоматологічних послуг значно нижча ніж, наприклад, у країнах ЄС.

Стоматологічний туризм в Україну

Стоматологічний туризм в Україну користується популярністю серед жителів як близького, так і далекого зарубіжжя. І це не дивно, адже, окрім отримання високоякісних медичних послуг за доступними цінами, іноземні гості отримують можливість відкрити для себе нову країну – Україну.

Переваги стоматологічного туризму в Україні у клініці QRD dental

Стоматологічний туризм в Україні має багато переваг. 

Кілька з них варто виділити окремо.

 • Окрім значної економії коштів, туристи мають можливість краще познайомитися з однією з найкрасивіших східноєвропейських країн, побачити унікальні природні та архітектурні пам’ятки.
 • Щоб потрапити до України з країн колишнього СРСР, ЄС та багатьох інших, не потрібна віза. Таким чином можна заощадити час на збирання документів та на відвідування посольства.
 • Завдяки широкому вибору транспортних маршрутів дістатися до України можна літаком, автобусом, поїздом або автомобілем – все залежить від можливостей і вподобань туриста.
 • Для пацієнтів із пострадянських країн приємним бонусом буде відсутність мовного бар’єру – адже спілкування у медичному центрі відбувається українською мовою. Крім того, у клініці є фахівці, які володіють англійською мовою, тож для туристів із країн Західної Європи та Америки також не буде проблем із комунікацією.

Окремо хотілось би зазначити, що стоматологи клініки QRD Dental, будучи справжніми професіоналами своєї справи, часто самі навчають іноземних колег. Лікарі нашої клініки проводили раніше і продовжують проводити лекції в європейських країнах, де діляться своїм досвідом та напрацюваннями.

Інтерес до наших співвітчизників за кордоном обумовлений тим, що саме стоматологія в Україні дуже розвинена у порівнянні з іншими країнами, але фінансово дешевша.

Як потрапити на прийом до фахівців QRD Dental

Для того, щоб отримати здорові зуби та гарну усмішку, вам достатньо зробити всього 5 кроків:

Сконтактуйте з нашими співробітниками зручним для вас способом зателефонувавши, залишивши заявку на сайті або написавши нам у соцмережах.

 1. Надішліть нам наявні у вас стоматологічні знімки, результати КТ, інших обстежень або опишіть у повідомленні наявні скарги та проблеми, які вас непокоять, і під час онлайн-консультації обговоріть їх з лікарем.
 2. Після цього лікар проводить онлайн-консультацію, щоб ви могли познайомитись. На консультації він запропонує вам різні варіанти та узгодить попередній план лікування, розрахувавши приблизну вартість. На цьому етапі ви зможете записатися на прийом до клініки.
 3. Тепер настав час планувати поїздку. За потреби наші співробітники допоможуть вам з бронюванням квитків та організацією трансферу.
 4. І, нарешті, останнім етапом буде відвідування клініки та проведення необхідного лікування з дотриманням міжнародних протоколів. Після закінчення всіх процедур ви не тільки отримаєте здорові зуби, але й познайомитеся з одним із найкрасивіших міст Європи.

Найпопулярніші послуги у стоматологічних туристів

Коли мова йде про найпопулярніші послуги у стоматологічних туристів, варто відзначити такі:

 • Протезування. Ця послуга найпопулярніша серед іноземних пацієнтів, по неї приїжджають близько 40% усіх туристів.
 • Для встановлення зубних імплантів до України приїжджає близько 25% іноземних пацієнтів.
 • Лікування карієсу, пломбування каналів та встановлення пломб приваблює приблизно 20% стоматологічних туристів.
 • Послугами ортодонта приїжджають скористатися близько 10% пацієнтів.

Вартість стоматологічних послуг для туристів в Україні

Вартість стоматологічних послуг для туристів в Україні значно нижча за розцінки на аналогічні процедури в інших країнах. Щоб переконатися в цьому, достатньо порівняти ціни на подібні послуги в нашій клініці та клініках Європи чи США.

Слід зазначити, що доступні ціни зовсім не говорять про низьку якість послуг. Вартість послуг стоматолога пов’язана з відносно невисоким рівнем прибутків населення в Україні. Таким чином стоматологічні туристи мають можливість отримати гарну усмішку та здорові зуби, заощадивши при цьому гроші.

ХОЧЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку і ми підберемо для вас найкращий час