Лікування зубів

Лікування зубів – це процес виправлення та відновлення пошкоджених або зруйнованих зубів. Метою стоматологічного лікування є покращення загального стану порожнини рота, у тому числі зубів та ясен. Лікування зубів у Києві проводить лікар-стоматолог терапевт у нашій клініці QRD Dental.

Симптоми, які повинні насторожити Вас та стати причиною термінового звернення до стоматолога для лікування зубів:

 • Гострий зубний біль
 • Підвищена чутливість зубів, реакція на холодне, гаряче, солодке
 • Травма зуба
 • Випадіння старої пломби
 • Видимі темні плями на зубах
 • Кровоточивість ясен
 • Неприємні відчуття при накушуванні

Навіть за відсутності перерахованих вище симптомів варто регулярно відвідувати стоматолога. Адже така поширена проблема, як карієс, може протікати безсимптомно.

симптомы

Для лікарів QRD Dental є важливим повноцінне відновлення функції та естетики зубів, тому лікарі розділяють план лікування на поетапні дії, в яких бере участь не тільки лікар, а й пацієнт. Важливо слідувати рекомендаціям і приходити до лікаря не пропускаючи візити і не роблячи великих перерв у лікуванні.

Якщо такі обставини трапляються, лікарі можуть внести корективи в лікування.

Етапи лікування зубів:

  1. Консультація лікаря.
  2. Професійне чищення зубів.
  3. Лікування карієсу на різних стадіях:
   • Лікування ускладнень карієсу (пульпіт, періодонтит)
   • Повторне лікування при рецидиві карієсу після проведеного лікування
   • Заміна старої реставрації, якщо стара пломба почала руйнуватися або минуло понад 5 років після встановлення
   • Реконструкція зуба після механічного ушкодження (тріщини, сколи), стирання емалі

Лікування зубів може також включати спеціалізовані процедури, такі як лікування кореневих каналів, стоматологічна хірургія, видалення зубів, лікування ясен та інше.

Після того, як ротова порожнина просанована, можна починати наступні етапи в лікуванні зубів.

Протезування зубів, установка коронок на проліковані зуби.

 1. Протезування зубів, установка коронок на проліковані зуби.
 2. Початок ортодонтичного або гнатологічного лікування при необхідності.
 3. Початок ортодонтичного або гнатологічного лікування при необхідності.

Загального плану лікування зубів немає, кожен випадок особливий, тобто для кожного пацієнта індивідуально розробляється план лікування.

У нашій клініці ви можете взяти консультацію у лікаря та порівняти Ваш попередній план лікування з тим, що пропонує наш лікар стоматолог. Така консультація називається “Інша думка”. Вона дає можливість дізнатися, що пропонують Вам інші фахівці, підтвердити або спростувати раніше поставлений діагноз і прийняти рішення щодо подальшого лікування.

Приходьте в клініку QRD Dental, якщо Вас турбує зубний біль або потрібен профілактичний огляд.

Досвідчені стоматологи в нашій клініці проводять лікування зубів будь-якої складності максимально комфортно для пацієнта, при цьому гарантуючи якість наданих послуг.

Лікування зубів у клініці QRD Dental

Лікар стоматолог

Стоматологія QRD Dental це клініка з кваліфікованими спеціалістами та сучасним обладнанням. Ми не просто надаємо всі послуги на високому професійному рівні, але також надаємо гарантії на проведене лікування.

Для нас відіграє важливу роль і психологічний комфорт пацієнтів при відвідуванні лікаря, тому при підборі персоналу ми приділяємо увагу не лише професійним, а й людським якостям спеціалістам. Вибравши нашу клініку Ви гарантовано залишитеся задоволені якістю проведеного лікування та співчутливим ставленням персоналу.

Консультуючі лікарі

Наша клініка надає такі послуги:

Консультація стоматолога

Стоматологічний огляд може допомогти виявити проблеми до того, як вони дадуть про себе знати болем та дискомфортом. Стоматолог може поставити питання про ваш загальний стан здоров’я, хронічні захворювання і ліки, які можуть вплинути як на гігієну порожнини рота, так і на стан зубів і ясен. Також лікар призначить додаткові обстеження за необхідності, такі як КТ або рентген та консультацію суміжних фахівців – хірурга чи пародонтолога.

Професійне чищення зубів

Професійне чищення допомагає підтримувати здоров’я ротової порожнини та лікувати захворювання ясен, але також дає вам можливість покращити гігієну ротової порожнини між відвідуваннями.

Пломбування зубів

Зубні пломби є важливим інструментом для відновлення зовнішнього вигляду, форми та функції зубів після заповнення порожнин та отворів. Стоматолог використовує сучасні матеріали, які допоможуть зробити пломбу більш природною та непомітною навіть на передніх зубах, а також відновити здоров’я порожнини рота.

Лікування кореневих каналів

Лікування кореневих каналів може бути складною процедурою, але це необхідно для відновлення здоров’я зубів. Пульпа в центрі наших зубів містить кровоносні судини та нерви, які забезпечують зуб киснем, а також поживними речовинами для нормального функціонування; якщо пульпа запалена, то всередині починають рости бактерії, що викликають інфекцію, яка називається пульпітом, та без своєчасного лікування може перерости в періодонтит. Щоб цього не сталося, вам потрібна професійна

допомога, тому не затягуйте зі зверненням до стоматолога і не пропускайте планові візити.

Лікування зубів дітям

Як відомо, діти це найвибагливіші пацієнти. У клініці QRD Dental лікування зубів дітям відбувається у максимально спокійній та комфортній атмосфері. Наші дитячі стоматологи знають як знайти підхід до маленьких пацієнтів та провести лікування зубів без болю та страху.

Лікування зубів під час вагітності

Вагітність дуже важливий період у житті кожної жінки. Однак зубний біль може виникнути раптово, навіть якщо при плануванні вагітності була проведена санація ротової порожнини. Не варто засмучуватися. У клініці QRD Dental проводять лікування зубів вагітним з використанням знеболювальних препаратів, які ніяк не зашкодять мамі та майбутньому малюкові. Ми впораємося з будь-якою проблемою швидко та безболісно.

Лікування зубів під седацією

У нашій клініці також проводять лікування зубів у медикаментозному сні або під седацією. Не варто плутати седацію і наркоз, тому що пацієнт перебуває у свідомості, але почувається спокійно і розслаблено як у поверхневому сні, при цьому, якщо необхідно, використовують і знеболювання. Найчастіше лікують зуби у медикаментозному сні дітям, але й для дорослих у нас у клініці є така можливість. Детальніше ознайомитися з седацією.

Консультація стоматолога

Ви можете вивчивши інформацію на відповідній сторінці нашого сайту або докладно розпитавши про процедуру на прийомі у стоматолога.

QRD Dental пропонує якісні послуги за конкурентними цінами, тому не сумнівайтеся: зв’яжіться з ними сьогодні, адже не варто терпіти біль та дискомфорт, коли проблему можна вирішити в один прийом!

Якщо Ви потребуєте лікування зубів, зв’яжіться з нами, щоб призначити консультацію. Наша досвідчена команда буде рада допомогти вам вибрати найкращий курс лікування з урахуванням індивідуальних потреб!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час