Лікування зубів

Всі хочуть мати гарну посмішку і міцні зуби. Але для цього обов’язково потрібно проходити регулярне лікування зубів. Навіть якщо здається, що ніяких проблем немає, нічого не болить все одно два рази в рік потрібно обстежитися у стоматолога.

Методики лікування зубів

Новітні технології дозволяють пацієнтові розслабитись в стоматологічному кріслі. Адже вчені придумали багато способів, щоб люди не мучилися із зубним болем. Наприклад, якщо треба видалити нерв, можна використовувати місцеву анестезію. Той же підхід і при гострому зубному болю.

Сучасна стоматологія здатна на багато що. Сьогодні використовуються такі методи лікування зубів як: професійна чистка, пломбування, протезування (імплантація) та інші. Про все це слід знати, адже важливо не втратити зуби передчасно.

Консультуючі лікарі

Чому не варто відкладати лікування зубів

З тієї ж самої причини не треба відкладати похід до дантиста. Своєчасне лікування зубів в стоматології QRD Dental убезпечить Вас від поганих новин, пов’язаних з ротовою порожниною. Дуже часто люди терплять зубний біль, намагаються самостійно заглушити її і тягнуть з цим до останнього моменту, коли вже вилікувати живий зуб неможливо.

Та ж ситуація з карієсом. Він повільно, але впевнено руйнує зуб. На ранньому етапі його можна швидко і головне безболісно вилікувати. Але якщо процес запустити, то дірки в зубі не минути. Згодом це може перейти в пульпіт, коли запалюється зубної нерв, з’являється біль, від якої складно позбутися. Ось тому не потрібно відкладати на потім похід до стоматолога.

Профілактичне лікування зубів

Профілактика і хороша гігієна – це два найважливіших чинника по догляду за ротовою порожниною. Всім відомо правило: для здоров’я зубів їх потрібно чистити двічі на день вранці та ввечері. А також користуватися зубною ниткою. Але часто у відсутності часу або бажання це правило не дотримується. Тому раз на півроку потрібно ходити до стоматолога і робити профілактичне лікування зубів, а саме професійну чистку. До того ж під час огляду лікар може виявити ранні стадії різних захворювань і запобігти їх поширення.

Історія лікування зубів: цікаві факти

Виявляється, ще на початку цивілізації, якщо у кого-то захворів зуб, то його лікували за допомогою заклинань і різних ритуалів. Але, як не дивно, цей метод не працював, тому хворі зуби просто видаляли. А в Стародавній Греції запалені нерви випалювали розпеченим залізом. Як Вам таке лікування зубів? На превелике щастя, в наш час стоматологи освоїли нові, більш безпечні і безболісні методи. Так що, сучасних дантистів боятися не потрібно. У стоматології QRD Dental працюють, звичайно, чарівники! Але лікують вони не змовами і магією, а сучасними методами, дуже якісними матеріалами та власною майстерністю.

Тому скоріше телефонуйте нам і записуйтеся на прийом. Професійні стоматологи проконсультують з будь-якого зубного питання. І неодмінно зробить вашу посмішку не тільки привабливою, але і повністю здоровою. Лікування зубів не потрібно відкладати на потім: зуби потребують вирішення і Ваш організм буде безмірно вдячний. Так що запишіться на прийом в стоматологію QRD Dental прямо зараз.

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Стаж роботы 13 лет

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час