Діагностика та консультація

На планеті Земля живе більше 7 мільярдів людей, з них 92% неправильно чистять зуби. Тільки уявіть собі! Ще частина ходить до стоматолога рідше 2 разів на рік, якась частина взагалі не ходить. А краще б всі записувалися на консультацію стоматолога, щоб уберегти свою прекрасну посмішку і не втрачати зуби. Вищесказане – не просто цифри, це факти, які доводять, що до всього треба підходити серйозно.

Консультуючі лікарі

Навіщо потрібна консультація стоматолога

Коли піднімається температура, Ви звертаєтеся до терапевта. Коли болить вухо – до отоларинголога. А коли «ниє» зуб або запалюються ясна, треба скористатися консультацією стоматолога. Адже перш ніж почати лікування, доктору потрібно дізнатися, що стало першопричиною проблеми, провести діагностику, ретельно обстежити і тільки потім складати план подальших дій. Ви запитаєте: «А якщо нічого не болить?». Ми відповімо, що в такому випадку Вам треба пройти огляд, щоб упевнитися в тому, що все в порядку!

Що входить в консультацію стоматолога

Для початку лікар повинен оглянути ротову порожнину. Оцінити, в якому стані знаходяться зуби. Ознайомитися з тим, що Вас турбує. Визначити ділянки, які вимагають безпосереднього лікування. Зазвичай після цього дантист створює медичну карту і поетапно призначає процедури, які потрібно буде пройти. Також на консультації стоматолога Ви можете дізнатися, як правильно доглядати за зубами, коли потрібно приходити на наступну перевірку, чи потрібна професійна чистка зубів, і знайти відповіді на інші питання, що цікавлять Вас.

Чи можна пройти онлайн консультацію стоматолога

Сучасні технології дозволяють зробити все, що завгодно, хоч пройти екскурсію онлайн. Але, погодьтеся, краще ж розглядати Мону Лізу стоячи в Луврі, ніж наближати на екрані ноутбука? Те ж саме стосується і зубів. Лікар обов’язково повинен розглянути проблему, щоб прописати точне лікування. Тому очна консультація стоматолога завжди краще. Але ми не виключаємо, що можна радитися з лікарем в онлайн режимі або по телефону. Можете в зручний час зателефонувати в клініку QRD Dental, і Вам допоможуть визначитися з рішенням, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації, яка склалася в ротовій порожнині.

Переваги консультації стоматолога в QRD Dental Clinic

Кожен зубний лікар хоче допомогти своєму Клієнту зберегти посмішку, яка дана нам від природи, а якщо треба, то поліпшити її, щоб Вам подобалося посміхатися світу! У клініці QRD досвідчені фахівці знайдуть рішення, як це зробити на вищому рівні, а саме з комфортом, безболісно і якісно.

Перш ніж розробити план лікування, обов’язково потрібно отримати консультацію стоматолога. Тому телефонуйте нам прямо зараз і записуйтеся на прийом! Довірте свої зуби професіоналам, адже вони точно знають як треба з ними поводитися!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час