Елайнери

Установка елайнерів в Києві

Установкою елайнерів в Києві займаються стоматологи ортодонти. Застосування елайнерів стало новим трендом у вирішенні проблеми вирівнювання зубів. Прозорі капи, вони ж елайнери – це давно визнана в усьому світі технологія, яка прийшла на зміну класичним брекет-систем.

За допомогою елайнерів можна вирішити проблему неправильного прикусу в півтора-два рази швидше, при цьому носіння елайнерів не викликає дискомфорт, є безпечним і не вимагає спеціального догляду, як цього потребують брекет-системи.

Вирівнювання зубів елайнери проходить повністю в цифровому протоколі. Ще до початку лікування лікар складає цифровий план лікування – це 3D моделювання поступового руху зубів з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань пацієнта.

Після складання докладного лікувального плану Ви зможете отримати інформацію про те, як довго буде проходити лікування, скільки елайнерів необхідно для досягнення бажаного результату, а також візуалізацію процесу поетапного руху зубів і посмішки, яку Ви отримаєте після проведеного лікування.

Переваги та недоліки елайнерів

Як і у будь-якого методу лікування у встановленні елайнерів є свої переваги і недоліки перед альтернативними методами. Так, наприклад, якщо порівнювати елайнери з брекетами можна виділити наступні переваги:

Швидкість досягнення результату. У порівнянні з носінням брекет-системи ефект від лікування елайнери настає в кілька разів швидше. У випадку з елайнери при підготовці проводять комп’ютерний розрахунок того, на який конкретно зуб і в який проміжок часу необхідно застосовувати оптимальний тиск, на відміну від брекетів, які витягують все зуби одночасно по формі дуги.

  1. Естетика. Прозорі капи практично не помітні оточуючим.
  2. Передбачуваність
  3. Ефективність
  4. Комфорт. Звикання до елайнерів триває пару днів завдяки запатентованій технології виробництва з термопластичних матеріалів і максимальному приляганні до зубів. Також відсутні будь-які обмеження по продуктам які Ви можете вживати, на відміну від брекетів.
  5. Безпека. Зважаючи на відсутність металевих елементів виключається можливість виникнення алергічних реакцій, вони не натирають щоки і ясна і не дратують слизову. Процес демінералізації менш виражений в порівнянні з носінням брекет-систем.

Однак, незважаючи на ряд явних переваг у елайнерів також є і недоліки, серед яких:

  1. Елайнери необхідно знімати перед їжею, вживанням гарячих напоїв і при курінні, що може бути незручним або недоречним в деяких ситуаціях
  2. Необхідність постійно стежити за тим, щоб не забути надіти елайнери після їжі або в інших ситуаціях, коли треба було їх зняти. З огляду на те, що лікування елайнерами досить тривале, існує ймовірність забути надіти капу або втратити її, що буде впливати як на ефективність лікування, так і виллється в додаткові витрати.
  3. У разі втрати, або порушення цілісності цієї ортодонтичної конструкції відновлення її може зайняти від тижня до місяця залежно від виробника.
  4. Елайнери неефективні при лікуванні складних патологій прикусу, також не використовуються для вирівнювання одиничних зубів в зубному ряду, на відміну від тих же брекетів.

Підготовка і проведення установки елайнерів

Перед тим як перейти безпосередньо до установки елайнерів необхідно пройти планову консультацію з залученням стоматолога терапевта, гнатолога і безпосередньо ортодонта.

Стоматолог терапевт проведе оцінку стану зубів і ротової порожнини. Наявність карієсу, запалення ясен, наявність нальоту і зубних каменів – це тимчасові протипоказання до вирівнювання зубів елайнерами. Якщо одна з перерахованих вище проблем є, то стоматолог терапевт допоможе її усунути і підготувати ротову порожнину до ортодонтичного лікування.

Консультація гнатолога обов’язкова для успішного вирівнювання, так як саме гнатолог веде ортодонтичне лікування пацієнтів. Це досить складний і серйозний процес, при якому необхідно правильно поставити співвідношення скронево-щелепних суглобів і сформувати прикус.

Далі як вище згадувалося складається цифровий план лікування і, якщо очікуваний результат влаштовує пацієнта, стоматолог-ортодонт переходить безпосередньо до установки елайнерів.

Після закінчення курсу ортодонтичного лікування пацієнт може звернутися до стоматолога ортопеда для відновлення естетики посмішки, якщо є така необхідність. У більшості випадків дана проблема вирішується установкою керамічних вінірів.

Консультуючі лікарі

Протипоказання до установки елайнерів

Якщо про тимчасові протипоказання до установки елайнерів ми вже згадували, то ще є ряд протипоказань, при яких вирівнювання зубів проводится альтернативним способом, або взагалі не може бути проведене.

Елайнери не використовують при лікуванні складних ортодонтичних дефектів. В такому випадку консиліум фахівців вирішує чи можливо лікування за допомогою брекет системи, або підбираються інші варіанти, наприклад часткове видалення викривлених зубів з подальшим протезуванням.

Наявність важких неврологічних, імунологічних, або психічних захворювань є абсолютним протипоказанням для проведення ортодонтичного лікування.

Ціни на установку елайнерів під ключ

Ціни на установку елайнерів під ключ залежать від безлічі факторів. Для того, щоб розуміти фінальну вартість вирівнювання зубів ортодонтичними капами необхідно пройти огляд і скласти цифровий протокол лікування.

У кінцевий прайс увійдуть лікувальні процедури з підготовки ротової порожнини до установки елайнеров, вартість консультації профільних фахівців, вартість виготовлення капи, з урахуванням кількості необхідних елайнерів.

Більш детальну інформацію щодо цін і процедури Ви можете отримати звернувшись в клініку. Телефонуйте за номером, який Ви бачите на сайті і записуйтеся в клініку QRD Dental на зручний для Вас час.

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час