Імплантація під ключ за системою all on 4, all on 6 у Києві

Зіткнутися з проблемою тотальної втрати зубів у тому чи іншому віці може кожен. Причиною можуть стати як індивідуальні особливості організму, вікові зміни, так і системні захворювання чи наслідки механічної травми.

Незалежно від цього, постає питання відновлення жувальної функції та протезування щелепи. На сьогоднішній день у стоматологіях пропонують різні варіанти заміщення втрачених зубів.

Для того щоб відновити весь зубний ряд можна вдатися до протезування знімним протезом, протезування на імплантах, або віддати перевагу імплантації по системі all on 4, all on 6.

Ця система дозволяє встановити незнімний протез на 4 або 6 імплантах, що значно скорочує витрати та відновлювальний період, а також дозволяє повністю відновити втрачені зуби за один прийом стоматолога.

Імплантація за протоколом All-on-4 або All-on-6 відбувається у два етапи.

На першому етапі стоматолог-хірург встановлює чотири імплантати, а ортопед того ж дня фіксує тимчасовий протез.

На другому етапі, через 4—6 місяців, лікар змінює тимчасовий протез на постійний. Таким чином, пацієнт жодного дня не залишається без зубів.

Ця методика широко використовується в стоматологіях всього світу вже понад 20 років дозволила успішно відновити зуби тисячі пацієнтів.

Переваги імплантації all on 4

Вдаючись до імплантації all on 4 пацієнт отримує ряд переваг:

 • Скорочення витрат на протезування (оскільки немає необхідності ставити імпланти замість кожного втраченого зуба)
 • Скоротити відновлювальний період і зменшить площу оперативного втручання (протезування за системою все на 4 на 6 дозволяє уникнути додаткових операцій, таких як синус ліфтинг і ясна пластика).
 • Провести протезування за один прийом стоматолога (крім діагностики та обстеження попередні операції)
 • Отримати естетично красиву посмішку
 • Скоротити обмеження щодо гігієни та прийому твердої їжі відразу після проведення протезування

Особливості імплантації за системою all on 4

Протезування беззубої щелепи за системою all on 4 передбачає установку незнімного, або частково знімного протезу на 4 імплантах, які вживлюють у щелепу. Два імпланти встановлюють у передньому відділі і ще два у боковому відділі щелепи під кутом.

Після цього встановлюють тимчасовий протез на 10 або 12 зубів, а за технології all on 6 на 14 зубів, таким чином відновлюючи весь зубний ряд. Пізніше тимчасовий протез замінюють на незмінний.

Для того щоб відновити зуби імплантації за системою all on 4 потрібно звернутися до клініки та пройти ряд процедур:

 • Діагностика та консультація. Необхідно оцінити обсяг щелепної кістки та переконатися у відсутності протипоказань для проведення даної процедури. Навіщо лікар може призначити рентген чи КТ.
 • Підготовка до операції. Необхідно пройти низку лабораторних обстежень як перед будь-яким оперативним втручанням. Оцінивши результати лікар призначить дату проведення операції та відповість на всі хвилюючі питання.
 • У разі нестачі кісткової тканини у місцях майбутньої установки імплантів може бути попередньо проведена процедура синус ліфтингу.
 • Далі слідує безпосередньо установка імплантів. Докладніше про цю операцію можна прочитати на сторінці «Імплантація зубів» на нашому сайті.
 • Відразу після закінчення процедури імплантації може бути встановлений тимчасовий протез.

Показання та протипоказання до проведення імплантації за системою all on 4

Основним показанням до проведення даної процедури буде повна адентія – відсутність усіх зубів. Також показаннями може бути відсутність лише верхнього чи нижнього зубного ряду, у разі проводиться протезування однієї щелепи. Необхідність заміни знімного зубного протеза на постійний може спричинити зацікавленість пацієнта в імплантації “все на 4”.

Іноді до такого виду лікування вдаються, якщо частина зубів відсутня, а решта підлягає видаленню за медичними показаннями, наприклад, через сильну руйнацію.

Протипоказаннями для проведення імплантації all on 4 можуть бути:

 • Наявність запальних процесів у ротовій порожнині
 • Загострення хронічних захворювань (операцію необхідно відкласти до одужання)
 • Туберкульоз
 • Цукровий діабет
 • Онкологічні захворювання ( проводити імплантацію можна у разі досягнення повної ремісії)
 • Деякі захворювання крові та патології серцево-судинної системи

У разі наявності протипоказань фахівець на консультації видасть рекомендації, а за необхідності підбере альтернативний варіант вирішення проблеми, з якою Ви звернулися до нас до клініки.

Імплантації за системою all on 4 у клініці QRD Dental

У клініці QRD Dental імплантацію за системою all on 4 проводять не перший рік. Ми працюємо з імплантами популярних компаній Dentist та Shtraument, що дозволяє нам запропонувати нашим пацієнтам доступний за вартістю та якісний варіант імплантації. Додаткові переваги проведення імплантації у нас у QRD Dental:

 • Кваліфікований персонал, з досвідом проведення імплантації за протоколом All-on-4 або All-on-6
 • Індивідуальний підхід кожного пацієнта. Ми в нашій практиці стикалися з досить складними ситуаціями і завжди знаходили найкращі рішення для наших пацієнтів.
 • Наявність у нашому стоматологічному центрі стоматологів – професіоналів різних напрямків дозволяє нам підходити до вирішення проблеми комплексно з урахуванням усіх нюансів та необхідних процедур. Ми можемо проводити навіть найскладніші стоматологічні операції на основі нашої стоматології без залучення сторонніх фахівців.
 • Сучасне цифрове обладнання, яке підвищує як якість діагностики, так і безпосередньо самих стоматологічних маніпуляцій.
 • Безліч успішно проведених імплантацій – наші кейси якнайкраще показують компетентність та професіоналізм наших лікарів
 • Дотримання світових протоколів лікування
 • Використання якісних матеріалів
 • Гарантія на виконані роботи

Також після проведення імплантації стоматологи нашої клініки готові будь-якої миті проконсультувати пацієнта у разі виникнення неприємних відчуттів, болю або якщо виникають якісь питання. Ми на зв’язку 24/7.

Вартість імплантації за протоколом all on 4, all on 6

Вартість імплантації за системою all on 4, all on 6 залежатиме від кількох факторів. Перший – це кількість імплантів – чотири або шість у кожній щелепі, далі матеріал каркаса і самого протеза, а також його конструкція – незнімний або частково знімний. На формування остаточної вартості буде впливати необхідність додаткових процедур, таких як синус ліфтинг та пластика ясен.

Для того, щоб дізнатися точну вартість протезування на 4,6 імплантатах, запишіться на консультацію до стоматолога в нашу клініку. Фахівець оцінить стан ротової порожнини та складе лікувальний план, після чого озвучить суму, яку необхідно буде сплатити за лікування.

Якщо Вам хочете записатися на консультацію або залишилися питання – телефонуйте за номером, який Ви бачите на сайті. Ми будемо раді бачити Вас у нашій клініці!

 

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку і ми підберемо для вас найкращий час