Імплантація зубів

Імплантація зубів під ключ в Києві

Імплантація зубів під ключ в Києві – одна з послуг, які надає стоматологія QRD Dental. Імплантація являє собою заміну видаленого зуба, при цьому в щелепу вживляється імплант, який після цього покривається коронкою. Так можна не просто відновити повноцінну функціональність щелепи, але і зробити це максимально естетично. Такий зуб зовні майже не відрізняється від свого попередника і навіть якщо встановлювати імпланти на весь зубний ряд – посмішка буде виглядати привабливо і дуже натурально.

   

 

Не багатьом людям вдається зберегти всі зуби до старості, тому питання про імплантацію рано чи пізно стає актуальним, а пошук клініки – справжнім випробуванням для пацієнта. Адже важливим критерієм вибору буде не тільки вартість даної процедури, але і компетентність самого лікаря.

Відсутність одного або декількох зубів здатна значно знизити якість життя. Від цього також безпосередньо залежить і Ваше здоров’я, тому бажано не відкладати імплантацію зубів на невизначений час, а відразу звертатися до професіоналів. Саме такі лікарі є в сучасній стоматології QRD Dental.

У стоматології QRD Dental в Києві можлива імплантація під ключ: з урахуванням діагностики, операції, загоєння ясна, зняття відбитків зубів, коронки і, звичайно ж, з урахуванням всіх матеріалів і роботи фахівців.

 

 

Всі наші пацієнти мають супровід досвідчених стоматологів під час всього процесу імплантації, щоб лікування пройшло максимально швидко і комфортно. Ось чому імплантація зуба – це найкраще, що може запропонувати вам стоматолог, коли потрібно позбутися від порожнечі в зубному ряду.

У клініці QRD Вам доступна як одноетапна, так і двоетапна імплантація.

   

 

Консультуючі лікарі

Одноетапна імплантація зубів

Одноетапна імплантація або, як її ще називають, експрес імплантація  дозволяє за один прийом видалити зуб і провести його відновлення з допомогою імпланту. Так лікар встановлює імплант відразу в лунку, яка утворилася після видалення зуба.

Одноетапна імплантація передбачає відсутність хірургічних маніпуляцій, таких як розсічення м’яких тканин і кістки і відповідно вона має більш короткий період приживлення.

Якщо при імплантації відразу надіти тимчасову коронку – то це буде імплантація з моментальною навантаженням. Тимчасову коронку замінюють на постійну після закінчення періоду приживлення.

Двоетапна імплантація

Двоетапна імплантація – більш популярний варіант. В такому випадку імпланти встановлюють через кілька місяців після видалення зуба.

Фахівці QRD рекомендують приступати до імплантації після консультації професійного стоматолога. Якщо порожніх місць в зубних рядах кілька, то імплантація зубів зазвичай виконується відразу для відновлення всіх відсутніх зубів. Так буде дешевше, ніж проводити імплантацію кожного зуба окремо.

Підготовка і проведення імплантації зубів

При підготовці до імплантації спочатку необхідно зробити КТ – комп’ютерну томографію: знімок щелепи для вивчення, розрахунків і моделювання. Далі буде виконана підготовча робота: чистка, лікування прилеглих до місця імплантації зубів.

   

У разі якщо буде потрібно зміцнення кісткової тканини для надійності кріплення імпланта, професійні стоматологи QRD Dental обов’язково запропонують її наростити. І краще всі процеси робити відразу при необхідності відновлення декількох зубів, щоб не повертатися потім до кожного відсутнього зуба окремо.

Далі слідує хірургічний етап імплантації зубів: до роботи приступає стоматолог-хірург, готує «шахти» для імплантів і встановлює самі імпланти (при малоінвазивній методиці стоматолог робить тільки прокол ясна, а при одномоментній методиці – імплант ставиться відразу в лунку тільки що видаленого зуба).

 

При двоетапній імплантації після установки імпланту ставитися формувач ясен і пацієнт повинен почекати поки приживеться імплант. У випадку з одноетапною імплантацією після установки імпланту ставлять абатмент – необхідну ланку між імплантатом і коронкою зуба, на нього, власне, кріпиться сама коронка, і також далі – невелика перерва.

   

Після операційного втручання необхідно дати організму 2-4 місяці на загоєння і відновлення (відкритий спосіб). У разі закритого синус-ліфтингу і наявності сприятливих умов імплант ставлять відразу.

Ортопедичний етап імплантації зубів – завершальний, тут вже результатом будуть гарні нові міцні керамічні зуби. Після приживлення імплантів, стоматолог знімає відбитки з ясен і зубних рядів для виготовлення коронки. Найкращими на сьогодні вважаються коронки з цирконію. Коронки з металокераміки будуть коштувати дешевше, але вони не такі міцні, як цирконієві. У будь-якому випадку кожен вибирає для себе сам – в стоматології QRD Dental можливі будь-які варіанти.

    

 

 

Ціни на імплантацію зубів під ключ

Ціна на імплантацію під ключ дуже сильно варіюється в клініках Києва. Існує думка, що установка імпланта – це дорого, доступно тільки людям з високим достатком – і багато хто не наважується більш детально розібратися в питанні формування вартості імплантації зубів.

Мріючи перетворити імплантацію зубів в конвеєр, деякі клініки рекламують тему «дешевизни імплантації»: нібито за 6000-8000 грн можна поставити і імплант, і коронку, і прямо все під ключ! Насправді пацієнт буде розчарований, коли піде за низькою ціною на імплантацію зубів.

Як тільки захочете трохи детальніше розібратися, то відразу зрозумієте, де на Вас економлять – або імплант буде найнижчої якості, або в ціну просто «забули» включити роботу фахівців, або коронку підберуть найдешевшу, або знайдуть інші проблеми і нав’яжуть процедури, за які зажадають додаткової оплати.

А ще дуже часто дешева робота закінчується тріщинами в коронці, імпланті, відсутністю гарантії, постійним ниючим болем через недотримання технології та багатьма іншими проблемами, які Ви отримаєте з великою часткою ймовірності за «низьку ціну імплантації під ключ».

Пам’ятайте народну мудрість: скупий платить двічі! Не варто платити своїм здоров’ям за бажання деяких стоматологів на Вас заробити легким маркетинговим обманом.

У той же час дорожнеча імплантів в інших клініках (з так званого сегмента luxury) однозначно завищена і формує стереотип дорожнечі імплантації. Ціни 5000-8000 євро за імплантацію під ключ одного зуба, звичайно, радують лише стоматологів. Але не варто думати, що така цінова політика – звична справа.

У стоматології QRD ціни на найкращі у світі за визнанням багатьох лікарів швейцарські імпланти Straumann оптимальні на відміну від багатьох конкурентів. При цьому гарантія на такий імплант – довічна!

У стоматології QRD також є бюджетніший варіант імплантації зубів з використанням високоякісних корейських імплантів Dentis. У такому разі імплантація під ключ з коронкою обійдеться дешевше, проте процедура імплантації буде також проведена на високому професійному рівні.

Детальніше ознайомитись із цінами Ви можете у відповідному розділі сайту.

Ми також можемо поставити коронки на імпланти будь-якої фірми. Ми маємо в своєму розпорядженні усі необхідні інструменти і матеріали для того, щоб виготовити коронки під будь-яку систему імплантів. Тому якщо раніше Ви встановили імпланти і Вам потрібно поставити коронку – сміливо звертайтеся в нашу клініку. Ми гарантуємо якість і професійний тактовний підхід до кожного нашого пацієнта.

Що важливо знати про імплантацію зубів под ключ?

Без сумніву всіх, хто вирішив встановити імпланти, цікавить ряд питань окрім вартості даної процедури. Ми постаралися максимально змістовно відповісти на найпоширеніші з них. Якщо Ви не знайдете тут відповідь на питання, яке хвилює саме Вас – дзвоніть! Наші консультанти з радістю нададуть детальну консультацію.

Чи є протипоказання до імплантації зубів?

Імплантація зубів передбачає оперативне втручання, тому має ряд протипоказань. Є тимчасові протипоказання, які вимагають відкласти процедуру. До них відносять:

 • Вагітність і лактація
 • Вік (не бажано робити імплантацію зубів чоловікам до 25 років і жінкам до 23)
 • Порушення прикусу
 • Загострення хронічних захворювань
 • Запальні процеси в ротовій порожнині та носоглотці.

Також є абсолютні протипоказання:

 • Захворювання крові
 • Онкологія
 • Ендокринні порушення
 • Імунодефіцит і стани, що супроводжуються імунодефіцитом.

Якщо Ви маєте одне з перерахованих вище захворювань – не варто засмучуватися. Звертайтеся до фахівців QRD Dental. Ми обов’язково підберемо для Вас альтернативні варіанти вирішення питання відновлення зуба.

Скільки років прослужать зубні імпланти

Якщо порівняти зі звичайною пломбою, то будьте впевнені, що ці зуби прослужать вам досить довго. Імплант – це штучний корінь, який виготовляють з титану, а цей метал має дуже хороші властивості: низьку щільність і досить високу міцність. До речі, є кілька цікавих фактів, які стосуються імплантації зубів.

Виявляється, що титан був відкритий ще в 1795 році, а вперше його використали для хірургічних репозицій тільки в 1951. Тепер же його активно застосовують при створенні заготовок для імплантів, на які потім стоматологи прикріплюють штучний високоміцний зуб. При правильному щоденному догляді вони прослужать вам від 15 до 30 років (самі імпланти служать все життя, а коронки від 10-15 років).

Що краще: зубна імплантація чи мостовидні протези

Коли від зуба залишилася тільки дірка, потрібно якнайшвидше звернутися до стоматолога. Це обов’язково тому, що зуби мають такі властивості, як заповнювати простір, а саме – вони можуть зміщуватися, що призводить до неправильного прикусу і часто до дуже серйозних проблем зі здоров’ям.

Коли терміново потрібно буде звернутися за допомогою, зміщення зубів може стати великою проблемою. Якщо ви зважитеся ставити міст, тоді будьте готові, що при цьому пошкоджуються сусідні зуби. Що стосується імплантації зубів, то це рішення набагато краще, тому що при стоматологічних операціях інші зуби не страждають. Але ж зберегти своє здоров’я – найголовніше, вірно?

Як швидко імпланти зубів приживаються в роті?

Існує кілька міфів з цього питання. Деякі стверджують, що штучні зуби можуть не прижитися, і тим самим лякають тих, хто нарешті зважився зайнятися своєю посмішкою. Але це далеко неправда, так як сучасні зубні імплантати виготовляють з таких матеріалів, які легко сприймає організм людини.

Наприклад, імпланти Straumann мають термін приживлення – календарний місяць, що дозволяє вже через півтора місяці мати постійну коронку і відновити загублений зуб за такий короткий термін.

Скільки часу займає імплантація зубів?

Часто ті, хто вирішив оновити посмішку, коли приходять до стоматолога, нервують і до жаху бояться. Звичайно ж, спочатку це може виглядати страхітливо, але насправді все не так страшно, як видається зі сторони. Все, що вам потрібно – трохи дисципліни і терпіння. Встановити зубні імплантати можна за 4-5 відвідувань лікаря, але ці візити будуть відбуватися протягом 2-3 місяців.

Все ще думаєте, чи встановлювати зубні імплантати? Телефонуйте нам прямо зараз і приходьте на консультацію до стоматолога – ви зможете задати питання і отримати необхідні відповіді. Не відкладайте на потім те, що може істотно поліпшити ваше життя вже сьогодні. Зробіть перший крок до імплантації зубів разом з QRD Dental. Запишіться до нас на прийом прямо зараз!

Автор статті
Жулковский Роман Ростиславович

Лікар-стоматолог-хірург
Досвід роботи 10 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку і ми підберемо для вас найкращий час

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  0 0 голосів
  Рейтинг статті
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  0
  Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x