Керамічні накладки на зуби у Києві

Керамічні накладки на зуби

Керамічні накладки представляють собою один із можливих варіантів реставрації зруйнованих зубів. Вони виготовляються із кераміки та мають монолітну структуру, тому при фіксації вони стають одним цілим із зубом.

На сьогодні це досить популярне в стоматології рішення. За допомогою накладок можна зберегти жувальну функцію зубів, виправити дефекти посмішки, попередити руйнування зубів та запобігти розвитку патологічних процесів у щелепі. 

Керамічна накладка являє собою міцну ортопедичну конструкцію, основу якої складає літію-дисилікат, що надає контрукції міцності, стійкості до зовнішніх подразників та повну відсутність усадки.

Типи керамічних накладок 

Накладки розділяються на 3 типи, залежності від межі покриття тканин зуба:

 • Inlay (інлей), накладка знаходиться на жувальній поверхні та не переходить на горби зуба
 • Onlay (онлей), накладка покриває жувальну поверхню і повністю або частково заходить на горби зуба
 • Overlay (оверлей), накладка повністю покриває жувальну поверхню і горби зуба, може навіть виходити на контактні поверхні між зубами в зубному ряду.

Який саме вид потрібен пацієнту – визначає лікар стоматолог в залежності від площі руйнування чи пошкодження коронки зуба.

Консультуючі лікарі

Показання та протипоказання до реставрації керамічними накладками

Показання та протипоказання до реставрації керамічними накладками

Показаннями до використання даних конструкцій є:

 • руйнування жувальної (або ріжучої) поверхні зуба більше ніж 30%
 • неестетичний вигляд зубів, наявність сколів, тріщин, плям чи зазубрин
 • бруксизм, або патологічна стертість зубів 
 • великі проміжки між зубами

Протипоказань до проведення процедури небагато і деякі з них відносні, тобто тимчасові. 

До протипоказань можна віднести наявність запального процесу в ротовій порожнині, парадонтит, порушення прикусу, недостатню коронкову частину зубів, а також період вагітності і лактації, загострення хронічних хвороб та гострі вірусні інфекції. 

Переваги керамічних накладок

Керамічні накладки, як і інші види керамічних реставрацій, мають свої переваги, які говорять на користь використання саме такого способу лікування зруйнованих зубів. До відчутних переваг ми відносимо:

 • стійкість до стирання – кераміка має коефіцієнт стирання максимально близький до емалі, керамічні конструкції мають близький коефіцієнт розширення та стиснення відносно твердих тканин зубів
 • універсальність – накладки можемо використовувати при різних рівнях руйнування тканин зубів, від незначних уражень, до руйнувань які досягають 70% жувальної поверхні
 • довговічність конструкцій – накладки мають прогнозований термін служби більше 10 років
 • максимально точне прилягання до власних тканин зуба, що дозволяє значно знизити ризик виникнення чутливості зубів, та розвитку вторинного карієсу

Встановлення керамічних накладок у QRD-Dental

Встановлення керамічних накладок у QRD-Dental

Встановлення керамічних накладок в клініці QRD Dental проводится в декілька етапів. На першій консультації лікар оцінить стан ротової порожнини та доцільність реставрації керамічною накладкою. Далі лікар складає план лікування. В будь якому разі перед тим, як встановлювати накладку, потрібно вилікувати карієс і при необхідності депульпувати зуб. 

Далі, після лікування лікар повинен зробити зліпок та передати його зубному техніку для виготовлення вкладки. Пацієнту на цей період ставиться тимчасова пломба. 

В другий візит тимчасова пломба знімається, а виготовлена зубним техніком накладка встановлюється на спеціальний стоматологічний цемент.

На будь якому з етапів встановлення керамічної накладки Ви будете проінформовані лікарем нашої клініки про всі процедури, які проводяться, про особливості гігієни ротової порожнини в період очікування та після встановлення керамічної накладки. 

Ми надаємо гарантію на проведене лікування, бо впевнені в кваліфікації лікарів нашої клініки та якості матеріалів, які ми використовуємо для виготовлення та встановлення накладок. 

Якщо у Вас є сумніви – Ви завжди можете звернутись до нас із запитаннями за телефоном або месенджерами.

Ціна керамічних накладок

Ціна керамічних накладок

Ціна керамічних накладок буде варіюватися в залежності від складності реставрації в кожному окремому випадку. Якщо Вас цікавить діапазон цін на таку послугу, Ви можете зателефонувати нам за номером, який вказано на сайті, та дізнатись всю необхідну Вам інформацію у нашого адміністратора.

Але все ж таки хотілось би відмітити, що остаточну вартість лікування, та чи взагалі можлива реставрація керамічними накладками, Вам скаже лікар після огляду ротової порожнини. 

Ми в клініці QRD Dental в першу чергу піклуємось про здоров’я наших пацієнтів та завжди шукаємо найкращий спосіб вирішення проблеми, з якою до нас звертаються. Тож, якщо лікар бачитиме, що  Вам не підходять керамічні накладки – він обов’язково запропонує Вам інший варіант лікування. 

Звернувшись в QRD Dental, Ви гарантовано залишитесь задоволені проведеним лікуванням та отриманим результатом. 

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 14 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  0 0 голосів
  Рейтинг статті
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  0
  Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x