Львівський Маєток

Велике щастя, коли дантисти знаходяться поруч із будинком. Адже зуби – настільки делікатна та непередбачувана частина тіла, від якої не знаєш чого очікувати вже через 5 хвилин. Тому варто постійно проходити обстеження у лікаря. Стоматологія QRD Dental знаходиться поблизу ЖК Львівський маєток, що на Софіївській Борщагівці, і готова швидко та якісно зробити посмішку ідеальною у найвідповідальніший момент. Усе в пішій доступності, тож далеко йти не доведеться.

Універсальна стоматологія у Києві (ЖК Львівський маєток)

Шукаєте клініку для всієї родини? Тоді можна сказати, що Ви щасливчик! Адже QRD Dental Clinic спеціалізується як на дорослій, так і на дитячій стоматології, що дає можливість відвідувати медзаклад одночасно всією сім’єю. До того ж у таких випадках у клініці передбачається знижка, щоб лікування зубів не вдаряло по кишені.

У стоматології (ЖК Львівський маєток) працюють: ортодонт, хірург, терапевт, пародонтолог, дитячий лікар, гігієніст, гнатолог. Усі вони мають досвід роботи від 10 років, а також за цей час отримували лише позитивні відгуки.

Тож, якщо Ви у пошуках свого стоматолога, звертайтесь у клініку QRD Dental! Телефонуйте нам зараз і отримайте не лише здорові зуби, але й квиток у щасливе майбутнє!

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ
НА ПРИЙОМ

Надішліть заявку та ми підберемо
для вас найкращий час