Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед-гнатолог, лікар хірург.

Напрямки: вініри, протезування на імплантах, медична стоматологія, постановка прикусу, виправлення патологій зубощелепної системи, високоестетичні роботи.

Закінчив медичний університет у 2008 році, став лікарем-стоматологом. З того часу, працюючи протягом 10 років у різних стоматологіях, постійно навчаючись і розвиваючись, зміг втілити в життя ідею про власну клініку, вільну від стереотипів та тотальної стандартизації.

На сьогоднішній день у QRD Dental Валерій Валентинович з колегами надає пацієнтам клініки комплексні стоматологічні послуги, які включають складання планів лікування, терапевтичне та хірургічне лікування, ортопедичну та естетичну стоматологію, веде гнатологічний прийом.

Головною метою лікар вважає надання пацієнтам доступних рішень стоматологічних проблем будь-якої складності, а також досягнення в роботі балансу функціональності та естетики.

Під час гнатологічного прийому фахівець допомагає вирішити проблеми, пов’язані з патологіями чи анатомічними особливостями будови щелепи.

Крім того, лікар-гнатолог проводить лікування таких захворювань скронево-нижньощелепних суглобів, як артроз і артрит, вивих та підвивих, а також при комплексному стоматологічному лікуванні допомагає привести щелепу у відповідність до правильного анатомічного положення.

Постійно навчаючись та освоюючи сучасні лікувальні методики, Валерій Валентинович, як медичний директор та практикуючий лікар, підвищує рівень стоматологічного центру QRD Dental, не змінюючи початково обраний шлях. Як і раніше, Якість, Надійність та Довговічність результату – це фундамент нашої клініки.

До нас регулярно звертаються пацієнти не лише з Києва та області, а й з інших регіонів України, а також країн ближнього та далекого зарубіжжя. Багато хто з них хоче отримати консультацію саме Валерія Валентиновича. Як фахівця високого рівня його часто рекомендують наші вдячні українські та іноземні пацієнти, а це найкращий показник професіоналізму, компетентності та людських якостей.

Відгуки та рекомендації пацієнтів з усього світу зайвий раз підтверджують професіоналізм та компетентність лікарів нашої клініки загалом та доктора Махині зокрема.