Махиня Валерій Валентинович

Спеціальність Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед-гнатолог, лікар хірург.

Досвід роботи 15 років

Освіта: НМУ імені О.О. Богомольця 

Післядипломна освіта Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика

 

Про мене 

Закінчив медичний університет у 2008 році, став лікарем-стоматологом. З того часу, працюючи протягом 10 років у різних стоматологіях, постійно навчаючись і розвиваючись, зміг втілити в життя ідею про власну клініку, вільну від стереотипів та тотальної стандартизації.

На сьогоднішній день у QRD Dental ми з колегами надаємо пацієнтам клініки комплексні стоматологічні послуги, які включають складання планів лікування, терапевтичне та хірургічне лікування, ортопедичну та естетичну стоматологію, також я веду гнатологічний прийом.

Під час гнатологічного прийому я допомагаю вирішити проблеми, пов’язані з патологіями чи анатомічними особливостями будови щелепи.

Крім того, провожу лікування таких захворювань скронево-нижньощелепних суглобів, як артроз і артрит, вивих та підвивих, а також при комплексному стоматологічному лікуванні допомагаю привести щелепу у відповідність до правильного анатомічного положення.

Постійно навчаючись та освоюючи сучасні лікувальні методики,я, як медичний директор та практикуючий лікар, підвищую рівень стоматологічного центру QRD Dental, не змінюючи початково обраний шлях. Як і раніше, Якість, Надійність та Довговічність результату – це фундамент нашої клініки.

До нас регулярно звертаються пацієнти не лише з Києва та області, а й з інших регіонів України, а також країн ближнього та далекого зарубіжжя. Багато хто з них хоче отримати  саме мою консультацію . Як фахівця високого рівня мене часто рекомендують наші вдячні українські та іноземні пацієнти. Як на мене це найкращий показник професіоналізму, компетентності та людських якостей. 

Причини до звернення:

  • вініри, 
  • протезування на імплантах, 
  • медична стоматологія, 
  • постановка прикусу, 
  • виправлення патологій зубощелепної системи, високоестетичні роботи

Професійне кредо: Надання пацієнтам доступних рішень стоматологічних проблем будь-якої складності, а також досягнення в роботі балансу функціональності та естетики.