Новошицький Володимир Євгенійович

Спеціальність: Лікар-стоматолог-пародонтолог

Досвід роботи 12 років

Освіта:

2009 р. – закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія».

2011 р. – закінчив інтернатуру і отримав сертифікат лікаря-спеціаліста «Загальна стоматологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

2013 р. – закінчив клінічну ординатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

2016 р. – закінчив аспірантуру в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

2017 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-патогенетичне обґрунтування застосування препаратів вітаміну D в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту».

Про мене

З 2010 року працюю лікарем-стоматологом у приватних медичних закладах. Впроваджую в медичну практику сучасні алгоритми профілактики, діагностики та лікування захворювань тканин пародонта. Приділяю увагу впливу місцевих та системних факторів, зокрема ендокринної системи та метаболічної активності кісткової тканини на виникнення та протікання пародонтиту. 

Постійно вдосконалюю теоретичні знання та практичні навички шляхом відвідування конференцій, мастер-класів, читання іноземних наукових статей тощо.

Був учасником більше 50 науково-практичних конференцій

Зробив більше 30 доповідей на українських та міжнародних конференціях.

Маю більше 30 наукових публікацій.

Застосовую сучасні методики в профілактиці та лікуванні захворювань тканин пародонта користуючись рекомендаціями Європейської Федерації Пародонтологів. Максимально подовжую життя «пародонтитних зубів». Навчаю якісній індивідуальній гігієні порожнини рота з підбором засобів гігієни. 

 

Причини для звернення:

  • Зубні відкладення (наліт)
  • Запалення ясен
  • Кровоточивість ясен
  • Гноєтеча з ясен
  • Підвищена чутливість зубів
  • Рухомість зубів
  • Неприємний запах з ротової порожнини

Професійне кредо: Профілактика – це найкраще лікування. Якісна гігієна ротової порожнини в домашніх умовах та регулярна професійна гігієна в кріслі стоматолога запорука здоров’я ротової порожнини та організму в цілому. 

crt-4 crt-10 crt-11 crt-12 crt-8 crt-7 crt-5 crt-4 crt-4 crt-6 crt-1