Онлайн консультація стоматолога у Києві

Консультация стоматолога онлайн

Онлайн консультація стоматолога в Києві та Україні набирає популярності серед населення країни та пацієнтів з інших країн. Останні кілька років саме послуга “консультація стоматолога онлайн” дозволила отримати допомогу компетентного спеціаліста пацієнтам, які з тих чи інших причин обмежені у пересуваннях, перебувають у пошуку “свого” стоматолога, або хочуть потрапити на прийом до фахівця в Україні, перебуваючи за кордоном.

Отримати онлайн консультацію стоматолога в клініці QRD Dental можна за попереднім записом через будь-який з месенджерів, просто залишивши заявку, або зв’язавшись з нами зателефонувавши за номером, який Ви бачите на сайті.

Вартість онлайн консультації – 500 грн

Онлайн консультація стоматолога проводитиметься у таких випадках, коли:

 • У пацієнта немає можливості потрапити до клініки, але є потреба у відвідуванні спеціаліста. Наприклад, після проведеного лікування, якщо виникли неприємні симптоми. Або коли пацієнт хоче більше дізнатися про імплантацію чи встановлення вінірів і хоче почути професійну думку у своєму конкретному випадку.
 • Онлайн консультація також можливість для іноземних громадян обрати клініку та лікаря у Києві. Пацієнт може надіслати знімки або результати КТ для того, щоб отримати попередній план лікування та дізнатися вартість перед тим, як планувати поїздку.
 • Пацієнту було раніше складено план лікування, але він бажає отримати альтернативну думку.
 • Якщо пацієнт хоче познайомитися з лікарем перед прийомом, щоб зменшити дискомфорт і стрес від відвідування стоматолога.
 • Якщо пацієнт має сумніви, що саме в його випадку фахівці клініки зможуть допомогти і реалізувати план лікування, то для економії часу пацієнт може отримати консультацію онлайн.
 • Коли пацієнт, попередньо пройшовши обстеження, хоче почути попередній діагноз та прогнозовану суму для лікування, щоб розрахувати бюджет.

Онлайн консультація стоматолога хірурга

онлайн консультация стоматолога хирурга

Стоматологічна хірургія є досить складним напрямком і не у всіх клініках проводять ряд оперативних втручань, які можуть бути рекомендовані пацієнтові. Відповідно, онлайн консультація стоматолога хірурга дає можливість уточнити, чи може лікар провести операцію, чи має досвід та кейси з подібними випадками.

Також пацієнт зможе отримати інформацію про, безпосередньо, майбутні маніпуляції, про період реабілітації. Уточнити, які додаткові обстеження потрібно пройти, скільки триватиме сама процедура та який період реабілітації.

Консультація хірурга буде корисною, якщо Вас цікавить встановлення імпланту. Лікар зможе відповісти на запитання, чи можлива в принципі імплантація, чи є необхідність проводити попередню процедуру синус-ліфтингу.

Онлайн консультація стоматолога хірурга дозволяє подолати страх перед майбутнім оперативним втручанням, також пацієнт зможе для себе вирішити, чи довіряє він спеціалісту і чи готовий звернутися до нього зі своєю проблемою.

Консультація ортодонта онлайн

консультация стоматолога по телефону

Онлайн консультація ортодонта дає можливість пацієнтам, які зіткнулися з необхідністю вирівнювання зубів, отримати інформацію про способи, які можуть бути ефективні в його ситуації.

Наприклад, перед тим як поставити брекети можна отримати консультацію про прогнозований термін ортодонтичного лікування, можливі додаткові лікувальні процедури. Якщо пацієнт розглядає для себе елайнери, як більш прийнятний варіант, консультація ортодонта онлайн дасть можливість визначити, чи підходить пацієнту в його випадку ортодонтичне лікування елайнерами або його ефективність є сумнівною.

Також батьки підлітків, які стурбовані проблемою викривлених зубів можуть дізнатися, у якому віці потрібно розпочинати лікування та спланувати візит до ортодонта.

Онлайн консультація лікаря стоматолога у клініці QRD Dental

онлайн консультация врача стоматолога

Онлайн консультацію лікаря стоматолога до клініки QRD Dental проводять практикуючі лікарі стоматологи з великим досвідом роботи, наявністю успішних кейсів зі складними стоматологічними проблемами.

У нашій клініці є лікарі всіх стоматологічних напрямків, що дозволяє нам консультувати як з естетичних питань, чи це професійна гігієна, відбілювання, з питань дитячої стоматології, у тому числі лікування під седацією, так і у складних стоматологічних випадках. До них відносять – повторне ендодонтичне лікування, тотальне протезування, лікування дисфункції скронево-щелепного суглоба, імплантація, складне стоматологічне лікування.

Отримати онлайн консультацію стоматолога у нас можна за допомогою будь-яких месенджерів, таких як Skype, Telegram, Viber, Instagram Direct, Whatsapp, Facebook Messenger.

На консультації Ви зможете оцінити кваліфікацію та людські якості спеціаліста, поставити будь-які питання, що хвилюють Вас, отримати альтернативну думку і розібрати раніше складений для Вас план лікування.

Як проходить онлайн консультація стоматолога

Щоб отримати онлайн консультацію стоматолога в QRD Dental, Вам необхідно зробити наступне:

 • Залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером телефону та попросити адміністратора записати Вас на онлайн консультацію до фахівця.
 • Надати, якщо у Вас є результати обстеження, знімки, результати КТ або план лікування. Краще наперед надіслати їх лікарю для ознайомлення.
 • Вибрати зручний месенджер для проведення консультації та погодити час.
 • За 5 хвилин до призначеного часу Вам зателефонує адміністратор, або відправить посилання на онлайн консультацію, щоб нагадати про те, що з Вами зв’яжеться наш спеціаліст.
 • З Вами зв’яжеться стоматолог щодо консультації. Протягом 15 хвилин лікар відповість на Ваші запитання, якщо раніше були надані результати обстеження або план лікування, то лікар може попередньо поставити діагноз та запропонує лікувальні заходи. Також при необхідності Ви погодите дату та час прийому, передбачувану вартість, можливість поетапного лікування.

Онлайн консультація суттєво заощаджує Ваш час та дає можливість отримати кваліфіковану інформаційну підтримку незалежно від того, де Ви знаходитесь.

Не варто залишатися віч-на-віч зі своїми проблемами, звертайтеся до наших фахівців і ми допоможемо Вам вирішити будь-які стоматологічні проблеми швидко, доступно та безболісно!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час