Портфоліо лікарів стоматологів клініки QRD Dental

Портфоліо лікаря стоматолога – це важливий маркер його компетентності і показник якості проведених лікарських маніпуляцій. Вибираючи лікаря більшість пацієнтів хоч і керуються більше рекомендаціями знайомих, але все одно вивчають відгуки, переглядають портфоліо.
Якщо у відгуках можна приписати доктору вигадані досягнення, то портфоліо говорить саме за себе.
Для того, щоб Ви могли оцінити роботу наших фахівців ми підготували портфоліо за різними стоматологічним напрямками.

Портфоліо лікаря стоматолога – терапевта і пародонтолога

Стоматолог – терапевт займається лікуванням зубів у дорослих. До нього потрапляють пацієнти зі скаргою на гострий біль, з необхідністю відновлення зуба, або реставрації переднього зубного ряду.
Процедури з професійного догляду за ротовою порожниною – гігієнічна чистка, відбілювання – проводить лікар пародонтолог.

У нашому портфоліо Ви можете ознайомитися з перерахованими вище роботами і оцінити по достоїнству кваліфікацію нашого стоматолога терапевта і пародонтолога. А більше інформації про процедури, вартості та необхідності даний лікувальних процедур, можна знайти у відповідних розділах нашого сайту.

Портфоліо лікаря стоматолога ортодонта

Стоматолог ортодонт виправляє патології зубного ряду у дітей та дорослих.
Для того, щоб пацієнт отримав гарну здорову посмішку застосовують різні методи вирівнювання зубів. Детально ознайомитися з якими можна в відповідному розділі нашого сайту.

Портфоліо лікаря ортодонта в свою чергу показує наскільки ефективним може бути корекція прикусу і вирівнювання зубного ряду за допомогою брекетів і елайнеров при грамотному професійному підході.

Портфоліо дитячого стоматолога

Дитячий стоматолог працює з дітьми та підлітками. Основні проблеми, які лікує дитячий стоматолог – це карієс молочних зубів, складності в прорізуванні, руйнування емалі. Кваліфікація дитячого стоматолога нашої клініки дозволяє проводити лікування зубів навіть найменшим дітям.
Пломбування зубів, видалення молочних зубів, при необхідності установка коронки на сильно пошкоджені зуби. З будь-якими маніпуляціями ми справляємося на відмінно. А ще маємо ліцензію і достатню кваліфікацію, щоб проводити лікування зубів під седацією. Оцініть наші роботи в портфоліо дитячого стоматолога.

Портфоліо лікаря стоматолога – хірурга та ортопеда

Стоматологічна хірургія і ортопедія – це найскладніші напрямки в стоматології.
Хірурги проводять складні видалення зубів, оперативні втручання при рецесії ясен, синус-ліфтинг перед установкою імплантів, лікування флюсу і підрізання під’язикової вуздечки.

Стоматолог ортопед – ключова ланка при проведенні імплантації. Саме від кваліфікації ортопеда залежить успіх відновлення зубного ряду.
Портфоліо лікаря хірурга і ортопеда, а також фото успішно проведених операцій та імплантації допомагають пацієнтам зрозуміти кваліфікацію лікаря і уявити той результат, який може бути у них після звернення в клініку з питань протезування зубів, наприклад.