Протезування

Сучасне протезування зубів у Києві

Сучасне протезування зубів у Києві проводять стоматологи клініки QRD dental. Потреба у протезуванні виникає тоді, коли з якоїсь причини пацієнт втрачає один або кілька зубів.

Цілісність зубного ряду має величезне значення – і не тільки для естетичного вигляду посмішки, але й безпосередньо для функціональності щелепи в цілому. Втрата зуба може стати причиною порушення жувальної функції, що, своєю чергою, може спричинити порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, а також порушення дикції.

Завдяки сучасним технологіям можна легко відновити зуб, що випав, або навіть цілий ряд зубів, адже для цього існує спеціальна процедура, яка називається протезуванням зубів.

У стоматології QRD Dental протезування зубів проводять на найвищому рівні. Ви навіть не відчуєте різниці між власним зубом і штучним.

Консультуючі лікарі

Протезування зубів у стоматології QRD dental

Протезування зубів відноситься до спеціального напрямку стоматології – ортопедичного – і вимагає від стоматолога додаткових профільних знань і навичок. Якщо ви шукаєте хорошого стоматолога-ортопеда для протезування зубів, ласкаво просимо у клініку QRD dental.

Протезування іноді буває чи не єдиним способом, який дозволяє повернути колишню посмішку і відновити повноцінну функціональність щелепи. Зважитись на цю процедуру не завжди буває просто. І справа не стільки у вартості, а і в деяких страхах. Однак важливо не затягувати візит до стоматолога, щоб уникнути зміщення зубів в порожнині рота, що може ускладнити в подальшому процедуру протезування.

Часто бувають ситуації, що пацієнт вже наважився на процедуру, але побоюється одного: чи сподобається йому кінцевий результат протезування зубів і чи буде комфортно. Стоматологія QRD запевняє: якщо ви звернетеся до наших фахівців, то боятися буде точно нічого. І ось чому.

QRD Dental Clinic відійшла від класичних застарілих методів і практикує більш сучасні способи лікування зубів. Оскільки XXI століття називають епохою технологій, наша стоматологія вирішила йти в ногу з часом і активно користується цифровими пристроями.

Досвідчені фахівці у клініці працюють тільки з якісними, перевіреними матеріалами, які забезпечуються цифровими протоколами. А це значить, що всі роботи можна перевести в цифру і відтворити на 3D-принтері.

Таким чином пацієнт зможе побачити на екрані, як виглядатиме його майбутня посмішка після протезування зубів, а ще зможе приміряти її без спилювання. До наступного етапу дантист перейде тільки тоді, коли ви будете повністю задоволені результатом.

Крім того, стоматологи в QRD Dental Clinic ретельно продумують і прораховують кожен рух щелепи. Для цього використовують спеціальні пристрої – артикулятори. До них накладається гіпс на верхню і нижню щелепу, щоб простежити всі рухи, які вона може виконати, і перевірити навантаження на жувальний апарат.

Це робиться для того, щоб коронка ідеально сіла без підпилювання і щоб зрозуміти, чи сколиться робота. Отже так лікарі перестраховують себе від неякісно виконаних робіт і від переробляння.

Види протезування зубів, знімне протезування

Протези бувають знімної або незнімної конструкції. Знімна система дозволяє відновити зубний ряд повністю, а незнімна – тільки відсутні зуби. В останньому випадку можете абсолютно не хвилюватися, адже коронка буде міцно фіксуватися, і ви не відчуєте особливої ​​різниці між своїми і штучними зубами.

Знімне протезування

У разі повної або часткової адентії, коли немає можливості застосувати альтернативний спосіб протезування і закріпити протез на жорсткій основі, застосовують знімний протез.

У знімного протезування є як плюси, так і мінуси. Без сумніву, вартість цього виду протезування відрізняється від вартості, наприклад, установки імплантів, однак ризик “загубити щелепу” на публіці, особливості догляду за знімним протезом і дискомфорт під час звикання роблять незнімне протезування більш привабливим для пацієнта.

Умовно-знімне протезування

При умовно-знімному протезуванні протез за допомогою спеціальних кріплень фіксується на 6-8 імплантатах; таку конструкцію можна зняти за необхідності ремонту, сервісного обслуговування або зміни конструкції у зв’язку зі змінами умов у ротовій порожнині.

Незнімне протезування зубів

Незнімне протезування зубів – це найбезпечніший метод лікування, адже в цьому випадку ви спокійно можете широко посміхатися і не боятися, що щелепа випаде.

Є кілька варіантів незнімного протезування зубів, кожен з яких широко застосовується на практиці і має як свої особливості, так і переваги.

Звичайно, вирішувати яким методом проводити протезування, може тільки лікар- стоматолог, грунтуючись на стані ротової порожнини, особливостях зубного ряду і проблеми, з якою пацієнт звернувся у клініку.

У стоматології QRD dental ви можете отримати консультацію і разом з лікарем скласти план відновлення краси і здоров’я вашої посмішки.

Для того, щоб докладніше познайомити Вас з незнімним протезуванням, розповімо про деякі його види.

Протезування вкладкою

При значному руйнуванні коронкової частини зуба відновлення його композитною пломбою – далеко не найкраще рішення. При установці пломби матеріал наноситься порціями, кожну порцію полімеризують, що дає деяку усадку.

Якщо об’єм пломби великий, накопичення усадки може призвести до відколів стінки зуба. Якщо стінка скололась нарівні з яснами, зуб ще можна зберегти за допомогою протезування, якщо ж нижче рівня ясен – зуб найчастіше підлягає видаленню.

Тому за необхідності значних оновлень наша клініка пропонує, замість пломби, використовувати керамічну вкладку, що забезпечує якісні, довговічні, бездоганні з естетики результати.

Показання до відновлення зуба за допомогою вкладки.

  1. Наявність великих порожнин у зубах (внаслідок карієсу)
  2. Втрата до третини об’єму коронки зуба
  3. Заміна старих і великих пломб

Весь процес займає в цілому 1,5 -3 години і потребує двох візитів до лікаря. Керамічна вкладка не тільки міцніша, але й на порядок красивіша за будь-яку пломбу.

Протезування за допомогою зубної коронки

Протезування за допомогою зубної коронки відоме нам давно. Першими були металеві коронки – ті самі – “золоті зуби” наших бабусь. Сьогодні ж вибір коронок для протезування значно ширший.

Чи підходить протезування з зубними коронками в кожному окремому випадку, визначає лікар, оцінюючи спочатку ступінь зношеності зубної тканини пацієнта.

В сучасному протезуванні коронками використовують два види коронок: керамічні коронки і коронки з металевим каркасом.

Коронки з металевим каркасом непоганий варіант для протезування. Вони міцні, привабливі зовні за рахунок керамічного покриття і більш доступні за ціною. Однак при використанні таких коронок є ризик виникнення алергічних і місцевих реакцій на метал.

Окрім того, при встановленні таких коронок доводиться сильно обточувати рідний зуб.

Керамічні коронки користуються більшою популярністю завдяки відсутності того самого металевого каркаса – а отже й відсутності місцевих реакцій.

Керамічні коронки практично не виділяються на тлі інших зубів, довго зберігають колір і, за рахунок своєї гіпоаллергенності, практично не мають протипоказань.

Особливості кераміки як матеріалу дозволяють створити тонкі коронки й мінімально обточувати зуб при протезуванні.

Є два основні види керамічних коронок:

  • E-max – виготовлені з дисилікат літію, досить крихкі, але дуже естетичні. Зазвичай ставляться на передні зуби.
  • Cercon – виготовлені з діоксиду цирконію, міцні й бінарні, довго зберігають свої властивості. Їм часто віддають перевагу при протезуванні жувальних зубів.

Протезування зубів на імплантах

Протезування на імплантатах дозволяє зберегти здоров’я зубів та уникнути їх препарування, адже протез кріпиться на «штучні корені» – імпланти, а не на сточені сусідні зуби. Імплант ні естетично, ні функціонально не відрізняється від справжнього зуба.

Для проведення незнімного протезування лікар встановлює 6 і більше імплантів, на які потім фіксуються коронки або мостовидні протези.

Імпланти можуть також використовуватися для поліпшення фіксації знімного протеза: в цьому разі на імплантах встановлюються спеціальні замки, які мають відповідну частину в знімному протезі, – за рахунок цього знімний протез тримається набагато краще, що сприяє більш впевненому використанню й поліпшенню якості пережовування їжі.

Переваги протезування зубів на імплантах:

  • збереження сусідніх здорових зубів;
  • протез візуально не відрізняється від справжніх зубів;
  • протез має високу функціональність;
  • на відміну від знімних протезів, не викликає подразнення і захворювань ясен;
  • не створює незручностей під час прийому їжі.

Індивідуальне протезування

У разі втрати окремих зубів виконується індивідуальне протезування, за якого кожен окремий імплант «несе» окрему коронку. За допомогою індивідуального протезування можна відновити як один зуб, так і цілий зубний ряд.

Протезування зубів, ціна

Ціна на протезування зубів у QRD dental Вас приємно порадує.

У клініці розробили спеціальні пакетні пропозиції для протезування, вартість таких пакетів і включені процедури можна дізнатися, сконтактувавши з нами будь-яким зручним способом із запропонованих на сайті.

У стоматології Qrd ми співпрацюємо з найкращою зуботехнічною лабораторією Києва, щоб надовго забезпечити вашим зубам красу й функціональність і при цьому надати послугу протезування зубів на високому рівні й за найдоступнішими цінами.

Як підготуватися до протезування зубів

Перш ніж ви зважитесь на цю процедуру, треба обов’язково сходити до стоматолога-ортопеда на консультацію. Після цього лікар зробить знімок, щоб перевірити стан зубів зсередини, і оцінить загальний стан.

Перед протезуванням зубів необхідно вилікувати карієс і пройти гігієнічну чистку, щоб видалити відкладення. Про решту лікар розповість індивідуально.

Коли можна робити протезування зубів

Відновлювати зуби таким методом можна через 3-6 місяців з дати видалення. Все дуже індивідуально й залежить тільки від особливостей вашої ротової порожнини. У всякому разі, якщо ви точно знаєте, що будете робити протезування зубів, треба відразу ж звернутися до стоматолога і вчасно записатися на прийом. Не варто затягувати з цією справою.

Сучасне протезування зубів не створює дискомфорту. У стоматології QRD Dental працюють фахівці, які відповідають за якість своєї роботи. У нас ви обов’язково отримаєте гарантію на всі послуги і той результат, на який розраховуєте. Неодмінно записуйтеся до нас на консультацію!

Якщо у вас є якісь питання або ви вже готові відновити зуби за допомогою протезування, телефонуйте нам просто зараз. Також ви можете написати нам онлайн. Ми завжди раді вам допомогти!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час