Вирвати зуб мудрості

Видалити зуб мудрості можна в нашій Стоматології QRD Dental. Ми гарантуємо швидке та якісне видалення корінних зубів, у тому числі зубів мудрості.

Сучасна стоматологія зробила крок далеко вперед, що дозволяє нам проводити будь-які складні стоматологічні процедури в максимально комфортній для пацієнта обстановці і абсолютно без болю.

Причини видалення зубів мудрості можуть бути різними, але часто саме майбутні маніпуляції змушують пацієнтів відкладати візит до стоматолога, що може погіршити проблему і спричинити негативні наслідки. Тому, якщо Ви зіткнулися з необхідністю видалення вісімок або маєте відповідні показання, то не варто затягувати візит до клініки.

Показання до видалення зубів мудрості

 • Пульпіт та періодонтит. Оскільки видалення нерва та пломбування зубних каналів для вісімок важко, у разі гострого болю, глибокого карієсу і тим більше пульпіту стоматологи вдаються безпосередньо до видалення зубів мудрості.
 • Ортодонтичне лікування. Часто вісімки видаляють перед встановленням брекетів. Іноді необхідно «звільнити місце» для того, щоб вирівняти передні зуби та прикус. Також видаляють зуби мудрості при ортодонтичному лікуванні для того, щоб прогнозовано утримувати отриманий результат, адже вісімки можуть пересувати весь зубний ряд у майбутньому.
 • Ортопедичне лікування. Причиною часто є ускладнена гігієна в домашніх умовах, особливо в місцях встановлення ортопедичних конструкцій, і як наслідок запалення та втрата зуба з ортопедичною конструкцією
 • Запалення м’яких тканин навколо зуба. Ретроградний періодонтит, травматичне ушкодження вісімки. Як згадувалося вище, лікувальні маніпуляції із зубами мудрості вкрай ускладнені.
 • Неправильне положення зубів мудрості. У стоматологічній практиці часто зустрічаються ситуації, коли зуб мудрості прорізується вже у досить дорослому віці, коли щелепа вже сформована.
Консультуючі лікарі

Етапи видалення зубів мудрості

Видалення зубів мудрості проводить стоматолог-хірург. Стандартно видалення зубів мудрості відбувається в кілька етапів: 

 1. Як і будь-яким стоматологічним маніпуляціям, видаленню вісімки передує огляд та консультація стоматолога.
 2. Далі може знадобитися рентген або КТ, щоб оцінити складність майбутньої процедури.
 3. Підготовка пацієнта до видалення. Застосування анестезії. Також у нас у стоматології може бути проведено видалення вісімок під седацією.
 4. Як тільки подіяло знеболення, стоматолог переходить безпосередньо до видалення зуба.
 5. Лунку, що утворилася на місці вирваного зуба, заповнюють гемостатичною губкою для того, щоб прискорити загоєння і мінімізувати ризики післяопераційних ускладнень. У нашій стоматології використовують мембрани L-PRF (мембрана виготовляється з венозної крові за допомогою центрифуги, і є частиною плазми пацієнта збагаченої фібрином і тромбоцитами, що прискорює регенерацію навколишніх тканин при використанні мембрани).
 6. Детальне обговорення гігієни в домашніх умовах, аналіз аптечки.
 7. Стоматологія QRD Dental підготувала вам аптечку з необхідними препаратами, щоб Вам не довелося шукати в аптеках необхідні медикаменти після видалення зуба, і Ви могли відразу відпочити вдома.
 8. Контрольний огляд через тиждень та зняття швів.
Складне чи атипове видалення зубів мудрості
Этапы удаления зубов мудрости

Якщо зуб мудрості нормально прорізався і зайняв правильне положення в зубному ряду, то зазвичай видалити його при необхідності не складно. Але зустрічаються ситуації, коли для видалення вісімки потрібне серйозного оперативного втручання з використанням хірургічних інструментів та бору.

Найпоширенішими причинами проведення атипового видалення будуть ретенції або дистопії зубів, також незавершене видалення, або сильне руйнування вісімки, коли впоратися за допомогою щипців та елеватора вже неможливо.

За складне видалення береться далеко не кожен стоматолог, тому що необхідно провести низку непростих маніпуляцій:

 • Відкрити доступ до зуба мудрості (при необхідності розсікається слизова та окістя)
 • Видалити зовнішню кісткову стінку, іноді повністю відпилюється зубна коронка (для цих маніпуляцій використовують бормашину, а іноді й долото)
 • Видалити корінь, що залишився, за допомогою елеватора
 • Промити рану розчином антисептика, щоб вимити дрібні уламки та прискорити загоєння
 • Вшити лунку, що утворилася, попередньо заповнивши її гемостатичною губкою

У стоматології QRD Dental ми провадимо видалення зубів мудрості будь-якої складності. Наш хірург має всі необхідні знання та навички, а також низку успішних кейсів, що дозволяє нам якісно та абсолютно безболісно вирішувати стоматологічні проблеми наших пацієнтів.

Видалення нижнього зуба мудрості

Найчастіше саме видалення нижніх зубів мудрості називають складним. Нижня щелепна кістка щільніша і масивніша, при цьому корені вісімки розташовані в ній глибше і міцніше. Саме нижні зуби мудрості можуть бути ретиновані або напівретиновані, а також розташовуватися поза зубною дугою, або в ній але неправильно. У стоматології це називається – дистопія.

Корені нижніх зубів мудрості може бути вигнутим, а самі зуби зміщені через неправильний розвиток. Тому в таких випадках проводять атипове видалення за вище описаним планом.

Удаление зубов мудрости в Киеве

Якщо Ви все ще в пошуках клініки, де окрім високої кваліфікації співробітників, на Вас чекає дружнє ставлення, докладна професійна консультація, допомога та підтримка у складних стоматологічних випадках – QRD Dental це саме та стоматологія, яка Вам потрібна.

Ми постійно розвиваємось і “йдемо в ногу з часом”. Наші лікарі мають профільну освіту, необхідні навички для якісного лікування, що дозволяє нам давати гарантію на проведені роботи.

Наша клініка обладнана сучасною цифровою технікою, і це не маркетингова стратегія. Ми вміло працюємо в полі цифрової стоматології, постійно проходимо курси підвищення кваліфікації, щоб з року в рік зростати та ставати кращими для наших пацієнтів.

Ми робимо все можливе, щоб стоматологічні маніпуляції наші пацієнти переносили без болю та страху, а лікування було максимально ефективним.

Тому, вибираючи нас для видалення зубів мудрості, Ви можете більше не боятися лікування. Наші стоматологи проведуть видалення вісімок легко та якісно, ​​а протягом відновлювального періоду лікар завжди буде на зв’язку та відповість на будь-які питання, що вас хвилюють.

Ціна видалення зубів мудрості

Если Вам предстоит плановое или срочное удаление зубов мудрости, обращайтесь к нам в QRD Dental. Мы гарантируем Вам качественное лечение по доступной стоимости!

Ціна видалення зубів мудрості може відрізнятись залежно від складності. Дізнатися орієнтовну вартість можна на сторінці – “Ціни” нашого сайту. А точно розрахувати вартість зможе стоматолог після огляду і результатів рентгенівського знімка або КТ.

Хотілося б відзначити, що низька вартість видалення вісімки завжди насторожує і відразу ставить під сумнів компетентність фахівця, який проводить процедуру. Адже ціна завжди залежить як від витратних матеріалів, які використовує лікар, так і від кваліфікації стоматолога хірурга.

Якщо Вам потрібне планове або термінове видалення зубів мудрості, звертайтеся до нас у QRD Dental. Ми гарантуємо Вам якісне лікування за доступною ціною!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час