Вирвати зуб мудрості

Перш ніж вирвати зуб мудрості, варто дізнатися: як це робиться, чи можна уникнути болю, і до яких наслідків призведе рішення стоматолога. Саме слово «вирвати» вже звучить боляче, але тільки через нашу глибоку уяву.

Сучасна стоматологія QRD Dental Clinic робить все можливе, щоб Клієнти не відчували болю як до операції, так і після її закінчення. Зубний хірург зробить анестезію, яка буде діяти кілька годин. Звичайно, після того, як її час закінчиться, Ви можете відчувати неприємні відчуття, але їх можна позбутися за допомогою знеболюючих препаратів. Про все Вам безпосередньо розповість доктор і напише, як пом’якшити біль самостійно, вже під час консультації. До речі, в клініці вона безкоштовна!

Чи можна вирвати зуб мудрості під загальним наркозом

Все залежить від Вашого больового порогу! Існує ряд причин, за якими можна провести операцію під загальним наркозом. Наприклад, нестерпність загальних анестетиків, великий обсяг роботи, який вимагає кілька процедур, високий блювотний рефлекс, панічні атаки пацієнта.

Але якщо Ви зважитеся вирвати зуб мудрості під загальним наркозом, то враховуйте, що він переноситься важче інших. Перш ніж лікар приступить до операції, він повинен провести комплексне обстеження.

Не рекомендується застосовувати цей спосіб знеболення тим, у кого є анемія, епілепсія, діабет, астма, захворювання дихальної і серцево-судинної системи, а також під час вагітності, алко-наркотичному сп’янінні.

Вирвати зуб мудрості: наслідки

На жаль, часто виникають ускладнення після видалення вісімки, тому що це одна з найскладніших операцій в стоматології.

Крайні зуби – найбільші в щелепи людини, вони мають від двох до п’яти коренів. Після вилучення буде рана, яка зростеться приблизно через кілька днів.

Як тільки Вам вирвуть зуб мудрості, може підніматися температура до 37.5, також можливий легкий набряк. Якщо виявите інші симптоми: важко ковтати їжу, піднімається температура, посилюється біль – неодмінно звертайтеся до лікаря.

Двері стоматології QRD Dental завжди для Вас відчинені. Телефонуйте нам прямо зараз і приходьте на безкоштовну консультацію!

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час