Лікування зубних каналів

Лікування зубних каналів – дуже складний і водночас важливий процес, від якого залежить здоров’я ротової порожнини. Якщо бажаєте зберегти свої зуби, тоді звертайтеся в стоматологію QRD Dental. Тут роблять чистку і пломбування за перевіреними європейськими технологіями, які гарантують надійність і якість!

Як відбувається ендодонтичне лікування каналів

Існує протокол Європейської асоціації стоматологів. У ньому детально прописано все про розробку каналів до певного рівня, а саме: скільки разів потрібно промити й чому. Їх поетапну систему активно використовує QRD Dental Clinic.

І ось з чого складається лікування каналів:

  1. Для початку проводиться анестезія для комфорту пацієнта.
  2. Потім встановлюється хустка коффердам. Вона потрібна для того, щоб пацієнт не вдихав пари медичних засобів, які лікар буде використовувати для промивання каналу. Також хустка служить захистом від порохів, які виникають в результаті розпилу тимчасової пломби, і від попадання слини.
  3. Третій етап — розробка кореневих каналів ручними інструментами. Після чого лікар перевірить їх за допомогою рентгена, а також апекслокатора (електронного пристрою, який визначає довжину каналу).
  4. Слідом за тим дантист промиває канали та розширює їх ротаційними файлами — спеціальним інструментом, який розроблений для збільшення розміру.
  5. Далі лікар тричі промиває канал гіпохлоритом натрію, для того, щоб прибрати всю органіку. Один раз очищає розчином кислоти, а потім ще раз використовує гіпохлорит.
  6. Завершальним етапом буде — ретельне висушування зубного каналу.

Тільки після всіх перерахованих вище пунктів стоматолог клініки QRD приступить до пломбування гарячою гутаперчею. Ці гумові штифти закладаються в зуб ще холодними й за допомогою розігрітого інструменту — розплавляються. Таким чином, стоматологічний матеріал заповнить всі проміжки в кореневому каналі.

Щоб переконатися в правильності дій, лікар-ендодонт проведе рентген контроль. Якщо лікування не викличе сумнівів, він поставить тимчасову пломбу.

У яких випадках потрібне лікування зубних каналів

Перший «дзвіночок», який сповістить Вас про те, що потрібне лікування зубів — це інтенсивний біль в ротовій порожнині й особлива чутливість до їжі та напоїв. Також, коли напухає ясна, пошкоджений зуб, готуєтеся до протезування або ж «маєте справу» з карієсом.

У таких випадках потрібно не чекати, а негайно звертатися за допомогою до стоматолога, щоб не посилити запальні процеси. Дантисти клініки QRD готові надати Вам свої професійні послуги з 9 ранку і до 21:00.

Якщо біль виник раніше, то можете дзвонити, починаючи з 7:00 і до 23. Лікар проконсультує телефоном, а потім запише на найближчу зустріч.

Вартість за обробку одного каналу – 650 грн. Тимчасова пломба обійдеться в 350 грн, а постійна — від 480 грн. Також в стоматології діють хороші знижки.

Так що, якщо Ви мрієте про здорову, приголомшливу усмішку, то зателефонуйте нам прямо зараз і запишіться до лікаря.

Клініка QRD Dental гарантує Вам якісно зроблену роботу, з використанням кращих матеріалів, високим сервісом, без болю і з комфортом.

Наші стоматологи
БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час