Синус-ліфтинг

Синус-ліфтинг в місті Київ

Синус ліфтинг в місті Київ можна зробити в стоматології QRD Dental. Процедура синус ліфтингу може бути рекомендована як підготовчий етап до імплантації при наявності відповідних показань, а саме атрофії кісткової тканини на місці де планується установка імпланта.

Довжина імплантату, який буде служити довгі роки, повинна становити хоча б 10 мм. Для якісної імплантації необхідний достатній обсяг кісткового матеріалу. Якщо при обстеженні виявили, що кісткової тканини недостатньо, рекомендують пройти процедуру синус ліфтингу.

Для проведення такої складної і водночас дуже важливою для здоров’я процедури хірург стоматолог повинен мати профільні знання і навички, а також досвід проведення подібних операцій. Ми подбали про те, щоб в нашій клініці QRD Dental працював фахівець саме такого рівня.

Якщо Вам необхідно зробити синус ліфтинг, Ви можете відвідати нашу клініку в Києві на Софіївській борщагівці. Сучасне обладнання, наявність в штаті профільних фахівців – стоматолога-ортопеда, хірурга, гнатолога – дозволяють нам провести імплантацію під ключ разом з процедурою синус-ліфтингу на високому професійному рівні.

Консультуючі лікарі

Синус ліфтинг в стоматології QRD Dental

   

Синус ліфтинг в стоматології QRD Dental проста і абсолютно безболісна процедура. Ми розуміємо, що будь-які хірургічні маніпуляції викликають обґрунтований страх у пацієнта. Саме тому передбачили ознайомчий візит.

Ви можете познайомитися з лікарем, який буде проводити синус ліфтинг, оглянути кабінет, переконатись в безпеці процедури і стерильності. Ви також можете задати питання і отримати докладну консультацію по самій операції і подальшому відновленні.

Всі хірургічні втручання проводяться під анестезією, а, якщо Ви відчуваєте особливо сильні негативні емоції від майбутнього синус ліфтингу, Вам можуть рекомендувати пройти процедуру під седацією.

Звернувшись в клініку QRD Dental Ви отримаєте:

1. Необхідну діагностику, щоб спланувати лікування та уникнути ускладнень;

2. Розширену гарантію на проведене лікування

3. Будь-які стоматологічні процедури без болю і дискомфорту, використовуючи передові методи антистрес-стоматології.

4. Цілодобову підтримку лікарів.

5. Протокол лікування міжнародного зразка від лікаря стоматолога з 15 річним досвідом роботи і міжнародною практикою.

Стоматологія QRD Dental – це сучасна клініка де в пріоритет виноситься комфорт і здоров’я пацієнтів. У нас Ви без сумнівів оціните високу якість обслуговування і командну роботу фахівців, яка дозволяє отримати кращий результат лікування і зберегти здорові зуби на довгі роки.

Що таке синус ліфтинг

Синус ліфтинг – це хірургічна процедура нарощування кісткової тканини в стоматології. Її рекомендують при імплантації, коли існуючої кісткової тканини у верхній щелепі недостатньо для установки імпланта.

Причини по яких виникає атрофія кісткової тканини і, як наслідок, необхідність проведення синус ліфтингу можуть бути наступними:

 • Довга відсутність зубів. Якщо після видалення одного або декількох зубів проходить більше ніж півроку, кістка починає атрофуватися.
 • Індивідуальні фізіологічні особливості
 • Складне видалення зубів в результаті чого втрачається значна маса кісткової тканини
 • Порушення прикусу або травми щелепи
 • Кісти або гранульоми
 • Парадонтоз
 • Порушення кровопостачання, яке може бути наслідком проблем серцево-судинної системи або ендокринних порушень.

Залежно від стану кістки проводять процедуру відкритого або закритого синус ліфтингу.

Відкритий синус ліфтинг

Відкритий синус ліфтинг – це більш серйозне хірургічне втручання ніж закритий. Під час проведення процедури хірург робить надріз в слизовій збоку гайморової пазухи, відкриваючи доступ до кістки. Далі в порожнину поміщають кістково-утворюючий матеріал. На зроблений надріз накладають шов. Шов знімається на 7-10 день з моменту проведення операції.

Процедура відкритого синус ліфтингу показана якщо висота кістки менш 7 мм, проте при висоті вище 3 мм можна одночасно під час операції синус ліфтингу розмістити імплант, що дозволить уникнути повторного хірургічного втручання в майбутньому.

Якщо ж висота кістки не дозволяє цього зробити, то необхідно чекати загоєння протягом 3-4 тижнів з подальшою операцією із вживлення імпланта.

Закритий синус ліфтинг

Закритий синус ліфтинг менш травматична операція, під час якої в слизовій хірург робить невеликий отвір поглиблюючи через нього дно пазухи. Після чого через отвір вводять кістково-утворюючий матеріал. Закритий синус ліфтінг проводять коли висота кістки досягає 7-8мм.

При закритому синус ліфтинг одночасно проводять і вживлення імпланта. Така процедура проходить під місцевою анестезією і займає від 30 до 90 хвилин. Провести закритий синус ліфтинг можна одномоментно з видаленням зуба. Термін відновлення слизової до 7 днів. Повна регенерація кістки займає до 6 місяців. Після чого можна переходити до протезування.

Ціни на синус ліфтинг в QRD Dental, місто Київ

Ціни на синус ліфтинг в стоматології QRD Dental більш ніж доступні. З порядком цін на стоматологічні послуги Ви можете ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту. Якщо ж Ви бажаєте отримати детальний план лікування – імплантації, включаючи процедуру синус ліфтингу з урахуванням всіх витрат – приходьте на консультацію до фахівців нашої клініки.

Позиція стоматології QRD Dental – якісне лікування за оптимальною вартістю!

Протипоказання до синус-ліфтингу

Є ряд протипоказань тимчасових і абсолютних, які не дозволяють проводити процедуру синус-ліфтингу. До них відносять:

 • Відсутність кісткової тканини між слизовими ротової порожнини і гайморової пазухи, в такому випадку імплантація практично неможлива
 • Загострення запальних захворювань ЛОР органів. До питання синус ліфтингу можна повернутися після повного одужання, яке рекомендовано проходити під наглядом фахівця
 • Онкологія (хіміотерапія)
 • Наявність ВІЛ інфекції, розвиток синдрому набутого імунодефіциту людини
 • Порушення згортання крові

Можуть бути й інші причини, про які більш детально розповість стоматолог в клініці QRD Dental, провівши дослідження Вашої кісткової тканини.

Рекомендації після операції синус-ліфтинг

Є кілька рекомендацій, які дозволять пройти процедуру синус ліфтингу легко і без ускладнень, а також скоротити реабілітаційний період. Вам слід:

 • Вживати їжу тільки кімнатної температури і нетверду. Пити напої не використовуючи трубочки.
 • Також слід відмовитися від шкідливих звичок: алкоголю, куріння.
 • Постарайтеся не чхати і не сякатися, хоч важко контролювати таке, але все ж доведеться постаратися.
 • Дотримуйтеся рекомендацій лікаря, в тому числі медикаментозних: пийте 3-7 днів знеболюючі та антибіотики, які Вам прописав лікар.

Але найголовніше: якщо ви відчуваєте біль, почалася кровотеча, або з’явився сильний набряк, піднялася температура – негайно звертайтеся до лікаря, щоб вчасно виявити і усунути ускладнення, які могли виникнути після проведення операції.

Синус-ліфтинг – процедура, яка допоможе не тільки відновити кісткову тканину, але і в цілому повернути собі приголомшливу посмішку.

Скористайтеся шансом відновити зубний ряд і телефонуйте в стоматологію QRD Dental прямо зараз! Наші стоматологи якісно і швидко проведуть для Вас цю операцію, а також в подальшому встановлять чудовий імплант з найкращих матеріалів. Телефонуйте нам прямо зараз!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час