Хірургія

У Стародавній Греції вважали, якщо болить зуб, потрібно його позбутися – вирвати з корінням, без будь-якої анестезії. Так з’явилася зубна хірургія. Тільки сучасна стоматологія, на щастя, повністю відрізняється своїм підходом до роботи. Для початку дантист шукає можливості врятувати зуб, поки він «живий» і може виконувати свої функції. І тільки в крайньому випадку рекомендується видалення.

Консультуючі лікарі

Професійна зубна хірургія

Стоматологія XXI століття – безмежна! З розвитком науки постійно розвивається і стоматологічний напрям. Коли вперше чуєш про зубного хірурга, в голові виникає думка, що це доктор, який тільки видаляє зуби. Однак ще раз зазначимо, що професійні хірурги-стоматологи не тільки видаляють зуби, але і відновлюють кісткову тканину, займаються імплантацією і рятують зуби, здавалося б, в самих безнадійних випадках.

У стоматології QRD Dental працюють виключно кваліфіковані лікарі. У зубній хірургії Вам запропонують, в першу чергу, правильне лікування. І найголовніше – вирішать проблеми з щелепою при неправильній будові, невірному прикусі, в разі отримання травми або при бажанні відновити втрачені зуби.

Коли потрібно звертатися в зубну хірургію

Всім відомо, що до стоматолога потрібно звертатися мінімум два рази на рік, щоб провести обстеження зубів: вилікувати карієс, зробити профілактичну чистку, поставити пломбу і так далі. Якщо запустити догляд за ротовою порожниною, то не виключено, що дантист відразу направить Вас до хірурга. Але не варто панікувати, адже на сьогоднішній день немає проблем, які не можна вирішити.

У зубну хірургію відправляють в тих випадках, коли не можна провести терапевтичне лікування, а саме: потрібне видалення зуба цілком, частково, є запальні процеси або кіста. До зубної хірургії відносять і імплантацію. До речі, Ви знали, що раніше лікарі використовували замість імпланта зуби тварин? Дивовижні раніше були рішення! Але для нас з Вами існують куди більш сучасні способи – застосовуються якісні штучні матеріали, які служать до 20-30 років.

Чи можна в зубній хірургії відразу поставити імплант після видалення зуба

Багатьом доводиться переживати видалення зубів, а іноді навіть і кількох. Звичайно, почуття після операції не з найприємніших. І хочеться, щоб в усмішці не було «прогалин». Тому стоматологи прийшли до рішення, що можна й відтягувати, а зробити все і відразу – цим і унікальна сучасна зубна хірургія. Можна поставити на місце вирваного зуба заздалегідь підготовлений імплант. Така операція називається одномоментною. Правда, є обмеження, на які доведеться звернути увагу. Наприклад, якщо видаляли зуб через запалену кісту, кісткова тканина недостатньо щільна або ж необхідно дочекатися загоєння ясен і затягування кістки. У той же час рішення по етапності хірургічних процесів слід обговорити на консультації з лікарем, адже ситуація кожного Клієнта завжди індивідуальна. Можливо, якраз Ваше питання легко вирішується. Зателефонуйте в QRD Dental і запишіться на консультацію до зубного хірурга, наші фахівці запропонують оптимальне рішення саме для Вас!

Зубна хірургія має багато особливостей. Якщо Вам потрібно видалити зуб мудрості, поставити імплант або просто консультація, звертайтеся в стоматологічну клініку QRD Dental. Досвідчені фахівці допоможуть Вам знайти відповідь на будь-яке хвилююче питання. Телефонуйте нам прямо зараз і записуйтеся на зручний час!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час