Реставрація зубів у клініці QRD-Dental, місто Київ

Художня реставрація зубів банер

Реставрація зубів – це одна з популярних послуг, яку Ви можете отримати, звернувшись до нас в клініку QRD Dental. Зубна реставрація має на меті покращити естетику та підтримати жувальну функцію за рахунок відновлення пошкоджених зубів. 

Як і інші стоматологічні послуги, реставрації зубів потребують відповідних навичок лікаря стоматолога і використання якісних матеріалів для їх виконання. В нашій стоматології Ви гарантовано отримаєте професійне лікування, що допоможе відновити здоров’я Ваших зубів та красу посмішки. 

Реставрація в QRD  – це ряд переваг, які Ви обов’язково оціните:

 • Доступність. Ми пропонуємо нашим пацієнтам лікування за доступною вартістю, при цьому надаємо гарантію на проведену роботу. 
 • Якість. Ми використовуємо найсучасніші матеріали для реставрацій, естетичні та стійкі до стирання, що продовжує термін експлуатації.
 • Профессіоналізм. Наші стоматологи  – високопрофесійні спеціалісти, що постійно вдосконалюють свої навички та використовують міжнародні протоколи лікування для досягнення кращих результатів. 

Для того, щоб оцінити стан ротової порожнини та провести необхідне лікування чи реставрацію – Вам потрібно зв’язатись з нами будь-яким із способів запропонованих на сайті. Адміністратор клініки відповість на всі Ваші запитання та підбере зручний час для запису.

Види реставрації

Види реставрації

Існує два види реставрації: це естетична, яка ще називається художня, та звичайна. Художня реставрація відновлює та вдосконалює вигляд зубів, роблячи їх набагато привабливішими та максимально схожими на сусідні зуби.

Залежно від ступеня складності художня реставрація поділяється на два типи: пряму та непряму. 

Пряма естетична (художня) реставрація

Цей вид реставрації підходить для тих пацієнтів, у кого недоліки зубів незначні, зуби живі та не було лікування кореневих каналів. Лікар моделює форму зубів, працює над усуненням дефектів безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. 

У окремих випадках, наприклад, при великих сколах, або одночасній реставрації двох і більше зубів прямі реставрації потребують моделювання зубним техніком. Спочатку лікар робить відбитки, а тоді вже змодельовані техніком зуби переносять безпосередньо в ротову порожнину.

Показання до прямої реставрації:

 • тріщини або надщерблення зубів
 • діастема, міжзубні щілини
 • криві або нерівні зуби
 • cтeртi зуби
 • зуби різної висоти
 • потемніння емалі
 • відсутність невеликих частинок зуба

Слід зауважити, що за наявності таких хвороб як карієс чи періодонтит з будь-якою реставрацією доведеться почекати до повного виліковування цих захворювань.

В нашій клініці для прямих реставрацій використовують фотополімерні матеріали японської фірми Astria та американської Harmonize. Вони міцні та естетичні, відрізняються високою якістю, не змінюють колір під впливом їжі чи напоїв які ми вживаємо. 

Для відновлення передньої групи зубів використовують різні відтінки фотополімерів для того, щоб реставрації максимально відповідали природному кольору зубів пацієнта. 

Переваги та недоліки прямих реставрацій 

До відчутних переваг прямих реставрацій можна віднести досить короткий час на виготовлення та відносно невисоку вартість. Якісні матеріали, які ми використовуємо для реставрацій виглядають досить естетично, що гарантує Вам привабливу посмішку в результаті проведенного лікування. 

Недоліком є період служби таких реставрацій – до 7 років, та потреба в професійній гігієні, для того щоб реставрації не втратили свою естетику.

Художня реставрація зубів 2 Художня реставрація зубів 1
(Художня реставрація матеріалом Epress direk A3 TRANS OPAL 30 )

Hепрямa, керамічна реставрація

Керамічна реставрація використовується для пацієнтів з більш складними дефектами, котрі потребували попереднього лікування та при об’ємному руйнуванні зубів (значна (25-50%) частина зуба зруйнована).

Показаннями до керамічних реставрацій будуть: 

 •  Ендолікований зуб( зуб без нерва), тому що  керамічна реставрація попереджає тріщину зуба( розкол). Часто буває, що сама пломба стоїть, а стінка зуба скололась. І в більшості випадків такий зуб вже не можна врятувати. Тільки видалення та імплантація. Тому рекомендуємо після лікування каналів покрити зуб керамічною реставрацією (коронка чи накладка)  
 • Якщо в зубі наявна велика пломба/карієс – то краще поставити керамічну накладку на зуб, яка прослужить десятки років. 
 • Якщо на передніх зубах великі пломби чи старі фотополімерні реставрації – то краще змінювати ці пломби на вініри. В більшості випадків це буде більш естетично і довготривало.
Послугу надають

Непрямий метод проходить в кілька стадій та полягає в знятті зубних відбитків та виготовленні коронок або вкладок, ще їх називають мікропротезами, в зуботехнічній лабораторії та в остаточному закріпленні нової частини зуба в ротовій порожнині.

Матеріали, рекомендовані для виготовлення таких конструкцій – це кераміка та металокераміка.

Моделювання зубів керамічними вкладками є достатньо дороговартісним рішенням, але остаточний результат та довгий строк служби того варті.

Термін виконання від зняття зліпків та до їх закріплення – близько двох тижнів.

Переваги та недоліки непрямих керамічних реставрацій

Керамічні реставрації мають досить довгий термін експлуатації, якісно виконані, вони прослугують до 20 років. Також керамічні реставрації не потребують специфічного додаткового догляду, достатньо буде регулярної гігієни ротової порожнини. 

Зовнішній вигляд – це ще одна істотна перевага непрямих реставрацій. Вони виглядають максимально натурально, так що їх важко відрізнити від власних зубів пацієнта. Серед недоліків – висока вартість та достатньо довгий термін очікування на виготовлення коронок чи вкладок. 

Реставрації на передні зуби

Художня реставрація передніх зубів

Якщо передні зуби вражає карієс або інша хвороба і втрачається естетика посмішки – є сенс подумати про керамічні реставрації. Для передніх зубів частіше за все використовують вініри. Ці керамічні накладки найкращим чином маскують тріщини емалі, сколи, також вирішують питання відбілювання зубів. 

Якщо у Вас залишились запитання – телефонуйте. Ми з радістю надамо Вам всю необхідну інформацію, щоб прийняти рішення. 

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 14 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  0 0 голосів
  Рейтинг статті
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  0
  Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x