Поставити вініри у Києві

Поставити вініри у Києві можна в одній з кращих стоматологічних клінік міста QRD Dental. Установка вінірів – це досить складна процедура, яка вимагає від фахівця наявності спеціалізованих знань і певних навичок, а також дотримання рекомендацій – таких, як адгезивний протокол лікування.

З огляду на те, що для установки вінірів необхідно проводити спилювання емалі, а вона не відновлюється, установка вінірів – процес незворотній. Тому перед тим, як наважитися поставити вініри, слід вивчити детальну інформацію та підібрати клініку, де процедура буде проведена на високому професійному рівні.

Саме такою клінікою і є стоматологія QRD Dental. Досвідчені фахівці, сучасне обладнання, професійний підхід – це далеко не всі переваги, які пропонує пацієнтам наша стоматологія.

Для того, щоб прийняти зважене рішення про встановлення вінірів, ми рекомендуємо Вам отримати консультацію стоматолога, який оцінить поточний стан зубного ряду, розповість докладно про майбутні маніпуляції і складе план лікувальних процедур, необхідних для досягнення бажаного результату.

У нас Ви обов’язково отримаєте відповіді на всі хвилюючі запитання і зможете поставити вініри в Києві. Наша клініка знаходиться на Софіївській борщагівці, і дістатися до нас можливо з будь-якого куточка міста. Записатися на консультацію на зручне для Вас час можна просто зателефонувавши нам за номером, який Ви бачите на сайті.

Види вінірів

Вініри – це накладки, які найчастіше використовують в стоматології для надання естетичного вигляду усмішці. Їх встановлюють на передню поверхню зубів. Вінір відтворює структуру і зовнішній вигляд натурального зуба і, завдяки своїй герметичності, служить довгі роки захистом від впливу шкідливих факторів, що руйнують емаль.

Установка вінірів як вид естетичної реставрації перевершила такі процедури як відбілювання та чистка. Термін служби вінірів досить тривалий. Так, композитні вініри зберігають зовнішній вигляд до 5 років, в той час як керамічні можуть прослужити до 20 років.

 

Консультуючі лікарі

Композитні вініри

Композитні вініри – це тонкі пластинки, виготовлені з фотополімерного композиту, з якого також виготовляють пломби. Такі вініри досить міцні і довговічні. Їх установка не вимагає додаткової підготовки і всі необхідні маніпуляції можна провести за одне відвідування лікаря стоматолога.

Існує два способи установки композитних вінірів – прямий і не прямий.

Прямі вініри

Прямий спосіб установки вінірів мало чим відрізняється від установки пломби. Композитний склад наноситися безпосередньо на поверхню зуба і лікар може скорегувати форму перед тим, як застосувати фотолампу, під впливом якої склад твердне. Після застосування фотолампи отриману форму обточують, щоб зробити поверхню ідеальною і прибрати нерівності в разі їх виникнення.

Непрямий спосіб

Непрямий спосіб установки композитних вінірів займає більше часу. При першому відвідуванні стоматолога роблять підготовку для подальшої установки вінірів, зуби обточують і роблять зліпок. За зліпком в лабораторії виготовляють вініри з того ж композиту. При повторному відвідуванні дані вініри встановлюють пацієнтові.

Керамічні вініри

Багато пацієнтів віддають перевагу саме керамічним вінірами незважаючи на їх більш високу вартість. При правильній установці і дотриманні рекомендацій стоматолога такі вініри можуть прослужити все життя. Керамічні вініри виготовляють з кераміки або фарфору. Вони дуже стійкі до механічних впливів і надійно захищають зуби від шкідливих мікроорганізмів.

Показання до установки вінірів

Показання до установки вінірів можна розділити на медичні та естетичні. Якщо при естетичних показаннях завданням, яке вирішує установка вінірів, буде краса посмішки, то при медичних показаннях установка вінірів буде етапом лікувального плану для відновлення здорового функціонування зубощелепної системи.

До естетичних показань належать:

 • Сколи та тріщини на передніх зубах
 • Непропорційні зуби
 • Діастема
 • Потемніння, плями і жовтизна на зубах, коли немає альтернативних способів вирішити проблему
 • Старі пломби, які псують естетику посмішки

Також вініри використовують для реставрації зубів як альтернативу фотополімерним пломбам.

Медичні показання такі:

 • Пошкодження емалі або порушення її розвитку
 • Попередня багаторазова реставрації зубів
 • Аномалії прикусу
 • Флюороз
 • Викривлений зубний ряд

Варто зазначити, що самі по собі вініри не вирівнюють зуби, вінірами вже удосконалюють ортодонтичне лікування.

Існує також ряд протипоказань, коли установка вінірів небажана, або взагалі неможлива.

   

Протипоказання до встановлення вінірів

Тимчасові протипоказання включають необхідність терапевтичного лікування при наявності карієсу, гінгівіту або пародонтиту. В такому випадку установку виниров слід відкласти до того моменту, коли проблема буде усунена.

До протипоказань також належать такі проблеми:

 • Порушення прикусу
 • Проблеми з скронево-щелепним суглобом
 • Бруксизм
 • Сильно пошкоджені зуби – в такому випадку необхідно проводити протезування або використовувати коронки
 • Відсутність бічних зубів

Переваги установки вінірів в клініці QRD Dental

Звернувшись за установкою вінірів в клініку QRD Dental, Ви обов’язково оціните високу кваліфікацію і ввічливе ставлення наших фахівців. Ми цінуємо кожного пацієнта, тому в нашій клініці при установці вінірів Ви можете розраховувати на:

 • Комплексний підхід. Перед тим як перейти безпосередньо до установки вінірів, Ви отримаєте консультацію профільних спеціалістів стоматологів і план терапевтичного, або ортодонтичного лікування, яке може знадобитися перед установкою вінірів.
 • Досвід і практичні навички наших лікарів дозволяють брати в роботу навіть найскладніші випадки і показувати при цьому відмінний результат, про що говорить наше портфоліо виконаних робіт.
 • Ми дотримуємося всіх рекомендованих протоколів лікування і співпрацюємо з кращими лабораторіями України та зарубіжжя, що дозволяє нам виконати установку виниров на високому професійному рівні і надати нашим пацієнтам гарантію на проведене лікування
Підготовка до встановлення вінірів

Установка вінірів в клініці QRD Dental проходить через кілька етапів.

 • Повна діагностика. Як вже вище згадувалося, є як показання, так і протипоказання для установки вінірів. Це означає, що рішення щодо доцільності повинен приймати лікар.
 • Складання плану лікування. Для того, щоб провести установку вінірів, може знадобитися попередньо терапевтичне лікування, так як зуби під вінірами повинні бути здоровими. Також мають бути відсутні будь-які пародонтологічні захворювання. Якщо зубний ряд нерівний – може знадобитися попередньо ортодонтичне лікування.
 • Після завершення всіх попередніх етапів переходимо безпосередньо до перевтілення посмішки. Для цього проводиться фотофіксація посмішки і робиться зліпок за допомогою спеціального матеріалу. На основі цієї контрольно – діагностичної моделі лікар вивчає висоту прикусу, ті чи інші дефекти зубів, а далі передає модель в лабораторію для виготовлення воскового прикладу майбутньої посмішки.

Сучасні технології дозволяють не тільки потримати воскову модель в руках, а й приміряти. В результаті перерахованих вище маніпуляцій Ви отримаєте свою цифрову посмішку, а ми зможемо скоригувати її з огляду на всі Ваші побажання.

 • Етап підготовки зубів до установки вінірів. Перед установкою вінірів проводять препарування зубів до 0,2-0,3 мм. Під час препарації дуже важливо залишатися в діапазоні емалі. Тільки в такому випадку можна гарантувати тривале носіння вінірів, які будуть виступати своєрідним захисним щитом для зубів.
 • Зняття відбитків, сканування вже підготовлених зубів для виготовлення керамічних накладок. Відбитки передаються в лабораторію, де за ним виготовляють вініри.
 • Установка вінірів. Фіксацію керамічних накладок проводять з використанням адгезивних систем. При вірній постановці вінірів вони можуть прослужити дуже довго.
 • Рекомендації лікаря ортопеда по догляду за ротовою порожниною після установки вінірів. Після установки керамічних вінірів важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря-ортопеда, щоб вініри якомога довше зберігали свій зовнішній вигляд. Якщо ви вже встановили пластинки, то повинні враховувати, що їх обов’язково треба міняти, якщо вони деформуються. Також слід 1-2 рази в рік звертатися до стоматолога для контрольної перевірки.

Цены на установку виниров

Ціни на установку виниров

Ціни на установку виниров залежать від обраного виду – композитні або керамічні, а також особливостей кожного зубного ряду. Для того, щоб дізнатися, у скільки обійдеться установка вінірів під ключ Вам – необхідно прийти на консультацію до стоматолога.

Спеціаліст визначить найбільш підходящий спосіб установки вінірів, кількість необхідних накладок і проконсультує щодо ціни на установку виниров під ключ з урахуванням необхідних лікувальних процедур, які повинні бути проведені до установки.

Для того щоб зорієнтувати Вас по вартості установки вінірів, наведемо ціни на вініри на один зуб.

Вартість керамічних вінірів під ключ – 13000 – 16 000 грн (в залежності від особливостей організму, складності ситуації та Ваших побажань )

Вартість установки під ключ композитних вінірів – 6000 – 8000 грн

Якщо проводитися комплексна робота і тотальна установка вінірів, то вартість одного зуба буде меншою за вказану. Однак, остаточний прайс Ви можете дізнатися тільки після огляду стоматолога і складання лікувального плану.

Відгуки про вініри

Відгуки про установку виниров в нашій клініці Ви можете прочитати на нашому сайті, а також в сервісі Google My Business. Ознайомившись з відгуками, Ви можете переконатися в тому, що в нашій клініці всі медичні процедури проводяться на високому професійному рівні, а результати говорять самі за себе, що видно в нашому портфоліо. 

Якщо Ви вже відвідали нашу клініку і встигли оцінити роботу наших стоматологів – обов’язково залиште відгук. Допоможіть нам стати краще для Вас!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час