Відбілювання

Впевнені, ви неодноразово чули, що багато людей роблять відбілювання зубів. Ця процедура в сучасному світі має великий попит. Адже всі мріють мати голлівудську посмішку. В інтернеті обговорюються різні способи, як зробити це вдома, але там ніхто не дає гарантії, що результат буде саме таким, як ви собі уявляли. До того ж треба бути вкрай обережним тому, що зуби – це «ювелірний виріб», дарований нам природою. І таким багатством з ювелірною точністю повинні займатися тільки стоматологи. Давайте розглянемо кілька питань, які можуть виникнути при відбілюванні зубів.

Чи травмує відбілювання зубну емаль

Ця стоматологічна процедура безпосередньо пов’язана зі зміною відтінку емалі. Саме зубна емаль вважається найбільш твердої тканиною в організмі людини. В той же час пошкодження емалі при неправильному лікуванні чи відбілюванні цілком можливе. Для того, щоб обрати професійні матеріали и якісну систему відбілювання саме для Ваших зубів, потрібен фаховий спеціаліст. У стоматології QRD Dental вам запропонують систему абсолютно безпечного відбілювання зубів, яка практично не травмує емаль.

Консультуючі лікарі

Найбезпечніші методи відбілювання зубів

Існує безліч способів, але ми розглянемо три найбільш ефективних: лазерне, фотовибілювання і хімічне відбілювання зубів. Перший метод вважається найбільш безпечним, довготривалим і дорогим. Під час сеансу 2-3 хвилини обробляється кожен зуб, на всю порожнину рота йде 20-40 хвилин. Таке відбілювання зубів має свої плюси, наприклад, під час процедури вбиваються бактерії, які могли б стати причиною появи карієсу. Фотовідбілювання робиться близько 1 години. Процедуру проводять за допомогою гелю і лампи, що не нагріває зуби. Цей метод дозволяє висвітлити посмішку до 8 тонів. І наостанок – хімічне відбілювання зубів. Воно робить посмішку світліше до 12 тонів. В цьому випадку лампи не використовуються, тільки гель. Процедура займає близько 30 хвилин – 1 години.
Як підготуватися до відбілювання зубів
Перш ніж ви вирішите зробити свою посмішку білосніжною, потрібно полікувати зуби: поставити пломби, якщо це потрібно, протези або ж імпланти. Ясна, до речі, теж повинні бути в порядку. І тільки після цього можна вибілювати зуби. Рекомендуємо утриматися від цієї процедури вагітним, підліткам до 16 років, тим, хто має вініри, періодонтит, у кого дуже чутлива емаль або ж є алергія на деякі компоненти. Якщо у вас є пломби, і ви хочете відбілити зуби, краще заздалегідь звернеться до стоматолога, щоб підібрати все під колір нової посмішки.

Що не можна робити після відбілювання зубів

Рекомендується деякий час після процедури не вживати продукти, а також напої, які мають барвники. Також слід утриматися від куріння. Після відбілювання зубів краще замінити щітку на ту, яка з більш м’якою щетиною, так як зуби можуть стати більш чутливими.
Якщо у вас залишилися питання про відбілювання зубів, обов’язково звертайтеся в стоматологію QRD Dental і приходьте на консультацію. А ще краще – телефонуйте прямо зараз! У нас працюють стоматологи із великим досвідом роботи, які знають, як вам допомогти і зроблять це в стислі терміни.

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час