Чабани

Статистика показує, що до 17 років понад 78% людей вже мають карієс. Тільки уявіть, а скільки про нього навіть не здогадується. Карієс має властивість руйнувати зуб, проникаючи всередину кореня. Саме тому потрібно вчасно звертатися до дантиста! Кращим вибором стане QRD Dental Clinic – ця стоматологія знаходиться поруч із селищем Чабани, що в Києво-Святошинському районі.

«Чому мені варто звертатися саме сюди?», – запитаєте Ви. Тому що тільки тут фахівці пропонують якісні послуги, доступні ціни, надають гарантію, а також затишок і безпеку.

Професійна стоматологія – Чабани

Турбота про зуби наших Клієнтів — головне правило клініки. Дантисти з високим стажем роботи зроблять все можливе, аби Ви залишилися задоволені результатом. Стоматологія (Чабани) старанно працює в таких напрямках як: терапія, пародонтологія, ортодонтія, ортопедія, хірургія і навіть є дитячий лікар! Це значить, що в QRD Dental можна пройти лікування зубів від «А» до «Я». І при цьому ціни Вам сподобаються.

Наші стоматологи

Знижки та ціни в стоматології (Чабани)

Що може бути краще, як отримати якісне лікування за хороші гроші?! Для таких випадків клініка QRD підготувала акційні пропозиції та знижки! Наприклад, саме зараз можете заощадити 900 гривень і зробити професійну чистку і відбілювання за один сеанс.

Також дантисти готові запропонувати хороші знижки: як для постійних клієнтів, так і для нових відвідувачів.

Що стосується загальних цін, то, наприклад, пломбування одного кореневого каналу Вам обійдеться приблизно в 480 гривень. А відбілювання стало ще доступнішим — всього 1800 гривень! Зате результат зберігається на довгий час.

Крім перерахованого вище, хочемо звернути Вашу увагу, що стоматологія (Чабани) надає і швидку допомогу. Тобто не потрібно чекати до ранку, щоб розв’язати проблему. Лікар готовий прийняти на огляд тут же або проконсультувати телефоном.

Тому якщо Ви шукайте кращу сімейну стоматологію біля селища Чабани – звертайтеся в QRD Dental Clinic. Телефонуйте нам прямо зараз і записуйтеся на безоплатну первинну консультацію.

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ
НА ПРИЙОМ

Надішліть заявку та ми підберемо
для вас найкращий час