Петровський

Економити на зубах можна! Обов’язково потрібно проходити своєчасний огляд і лікування в разі потреби. Але багато хто спочатку збирають гроші місяцями, а тільки потім звертаються до лікаря. Забудьте про це! Адже існує стоматологія QRD – Софіївська Борщагівка, ЖК Петровський квартал – де ціни доступні практично кожному громадянину.

Стоматологія (ЖК Петровський квартал). Що потрібно знати перед відвідуванням?

Перше і найголовніше – не потрібно думати, що обов’язково буде боляче. Адже ми не живемо в Середньовіччі, де зуби не лікували, а виривали, якщо раптом заболить. Якщо у Вас високий больовий поріг, просто попередьте лікаря. Він знайде спосіб, як вирішити цю проблему.

І по можливості перед відвідуванням стоматолога почистіть зуби, щоб прибрати застрягли залишки сніданку, наприклад.

наші стоматологи

А тепер про особливості QRD Dental Clinic. Тут Ви можете отримати безкоштовну консультацію з подальшим планом лікування, гарантію на виконану роботу, а ще – комфортні умови. Стоматологія QRD Dental (Петровський квартал) надає комплексні послуги: починаючи від професійної чистки і закінчуючи установкою імплантів. А постійні клієнти оплачують 90% від вартості послуг.

Так що, якщо Ви в пошуках стоматології біля ЖК Петровський квартал, то телефонуйте в QRD Dental Clinic. Зробіть дзвінок прямо зараз! Ми підберемо для Вас зручний час для запису!

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ
НА ПРИЙОМ

Надішліть заявку та ми підберемо
для вас найкращий час