Седація

Відтепер не потрібно боятися стоматологів через можливого болю при лікуванні зубів. Така проста процедура як седація допоможе розслабити нервові закінчення і зробити зуби нечутливими до механічних впливів.

Сам процес седації є плавне занурення пацієнта в медикаментозний сон. Одні з медикаментів, які зазвичай використовують для цього, кошти таких груп як кетамін, барбітурати, пропофол, бензодіазеліни й деякі інші. Весь процес здійснюється під контролем професійних фахівців.

У стоматології QRD Dental лікарі часто проводять складні процедури лікування зубів. І в разі потреби кожен пацієнт зможе скористатися такою послугою, як седація. Головне, не боятися. Ви не відчуєте болю, а лише трохи відпочинете, поки лікарі зроблять необхідні процедури. Комфорт Клієнтів вкрай важливий для нас.

Лікування уві сні, седація, медикаментозний сон ? Для багатьох з вас питання залишається невідомим.

Седація (Медичний сон) – заспокоєння і занурення пацієнта в сон. Комбінація нешкідливих седативних препаратів в поєднанні з місцевою анестезією забезпечує повне фізичне  та емоційне розслаблення пацієнта. Методика захищає від болю і інших неприємних фізичних та емоційний факторів.

Наркоз –занурення в глибокий сон та  повну втрату чутливості за відсутності свідомості пацієнта, при наркозі використовуються більш сильніші медикаменти . Даний вид знеболення – не потребує додаткової анестезії.
Седація та лікування зубів під загальним наркозом дітям: відмінності.
Наркоз – викликає в пацієнта повну втрату свідомості й чутливості. Комбінація сильних  препаратів та їх обсяг, необхідний пацієнтові, контролюються анестезіологом.

Під час седації пацієнт перебуває у свідомості за збереженої чутливості, йому вводяться відносно слабкі препарати – він просто дихає кисневою сумішшю і заспокоюється, поступово погружаючись в сон.
Що обрати?
Зважаючи на Ваш стан здоров’я, вік, план лікування та Ваші побажання, наш анестезіолог вибере для Вас найкращий спосіб анестезії – чи то буде наркоз, чи седація “медикаментозний сон”.

Переваги лікування зубів уві сні.

Завдяки таким методам лікування можна провести максимальну кількість процедур в мінімальні терміни, що скорочує кількість візитів до лікаря, економить силу та час пацієнта. Не зважаючи на вік, стан здоров’я – наші лікарі підберуть для Вас найкращий метод знеболення.

Команда QRD dental – це зібрані досвідчені лікарі анестезіологи та стоматологи, які працюють кожний день щоб, Ви могли бути задоволені своєю посмішкою.Наш досвід та знання надають Вам впевненість та причину більше не боятися стоматологів!

Скільки коштує лікування уві сні? 

Сучасні апарати для наркозу, седації, медикаментозне забезпечення клініки, утримання в команді кращих спеціалістів своєї справи – потрибує не маленьких затрат, але це безпека та нові можливості для людей, які в силу обставин стали пацієнтами!

Лікування під седацією коштує від 3 тис. грн,  за одну годину. Це дозволить Вам зберегти час, та бути в спокої та гармоної.  Запишись на консультацію до спеціалістів, та не відкладай лікування.

Чекаємо Вас в нашій стоматології в Києві. Телефонуйте прямо зараз і записуйтеся на зустріч!

Консультуючі лікарі
Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Стаж роботы 13 лет

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час