Ургентна стоматологія

Ургентна стоматологія в Києві – це стоматологічна клініка, яка має в своєму розпорядженні необхідні ресурси, щоб надавати термінову стоматологічну допомогу.

Ніколи не знаєш, що станеться через 5 хвилин. Можна сидіти, спокійно снідати і готуватися до важливого дня, а через хвилину несподівано надломитися передній зуб від зрадницької печеньки, і пронизуючий зубний біль зруйнує всі плани.

Треба шукати ургентну стоматологію. До слова, знайти стоматологію з такою послугою в Києві буде дуже непросто. Однак рішення є – клініка QRD Dental допоможе Вам впоратися з раптово виниклою проблемою.

Адміністратор нашої клініки обов’язково знайде «вікно» в графіку докторів, щоб якнайшвидше вирішити проблему. Зубний біль не можна терпіти, потрібно екстрено вживати необхідних заходів. Телефонуйте нам прямо зараз!

Консультуючі лікарі

Переваги ургентної стоматології

Одне з головних переваг даної послуги в тому, що звернутися можна навіть пізно ввечері, або ж в момент, коли щось почало турбувати.

Обов’язково потрібно зателефонувати в медичний заклад, повідомити про свою проблему і відразу ж записатися на прийом, щоб Вам змогли надати допомогу в найкоротші терміни.

Звернувшись до нас в ургентну стоматологію QRD Dental Ви отримаєте:

 1. Гарантовану медичну допомогу, навіть якщо звертаєтеся в неробочий час. Так як ми розуміємо, що зуби найчастіше починають хворіти не в найзручніший час.
 2. Діагностику та лікування на сучасному обладнанні
 3. Фахівці різних стоматологічних напрямків, які завжди на місці і допоможуть вирішити виниклі проблеми незалежно від рівня складності
 4. Доступні ціни на лікування
 5. Ми на зв’язку і підтримаємо Вас 24 годину на добу 7 днів на тиждень
 6. Гарантія на проведене лікування
 7. Можливість виїзду лікаря додому для літніх людей та інвалідів

По приїзду в клініку, де надається сервіс стоматологія по швидкій, доктор проведе діагностику і приступить до лікування.

Коли необхідні послуги ургентної стоматології?

Причин для пошуку ургентної стоматології може бути багато. Найбільш поширені проблеми:

 • Гострий зубний біль
 • Сильний пульсуючий біль
 • Флюс
 • Зламаний або травмований зуб
 • Зубний біль у дитини
 • Гнійний процес, відчуття смаку і запаху гною в роті

Всі перераховані вище стани вимагають негайної медичної допомоги, а значить Вам необхідно звернутися в клініку, де надають послуги ургентної стоматології.

У клініці QRD Dental на зміні кожен день є стоматологи терапевти, хірурги і пародонтологи, що дозволяє надати термінову стоматологічну допомогу навіть в самих серйозних ситуаціях, які вимагають хірургічного втручання, або коли виникає необхідність провести консиліум фахівців.

Що включає в себе стоматологія по швидкій

Може трапитися все що завгодно в будь-який час доби як у дорослих, так і у дітей. Тільки часто діти не в силах терпіти біль і чекати, поки пройдуть вихідні, щоб записатися до стоматолога на прийом. Тому стоматологія по швидкої дуже виручає. Звернувшись до лікаря, можна вирішити ряд проблем: зупинити кровотечу, позбутися від гострого болю в зубах, замінити пломбу або вставити відсутній зуб.

Лікарі знайдуть рішення і інших проблем, які можуть раптово виникнути. Важливо не ігнорувати перші симптоми захворювання зубів і своєчасно звертатися до стоматолога, навіть якщо нічого не болить. Профілактичні заходи – кращі в цій справі.

Чим відрізняється ургентна стоматологія від звичайної

Різниця тільки в тому, наскільки складна ситуація з зубами. Якщо можна почекати, і проблема не потребує швидкої допомоги, то можна записатися на прийом до стоматолога на зручний для Вас час. Але якщо ж сталося те, що вимагає втручання лікаря прямо зараз, потрібно дзвонити в стоматологію по швидкої, не відкладаючи.

Будь ласка, не терпіть біль. Телефонуйте нам прямо зараз, якщо потрібна екстрена допомога. Клініка QRD Dental готова піти Вам на зустріч в будь-який час доби. Адже Ваше здоров’я і комфорт наших Клієнтів – найголовніше для нас!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час