Поставити пломбу

Коли Ваш організм вимагає уваги, а особливо такий важливий інструмент, як зуби, обов’язково потрібно приділити йому увагу. Адже якщо вчасно поставити пломбу, можна врятувати зуби і користуватися ними ще довгі роки. Звичайно, лікування однієї лише пломбою не обмежується: якщо з’явилася проблема, яка привела Вас до стоматолога, значить, слід приділити час, щоб з цим розібратися.

Які ціни, щоб поставити пломбу

Питання ціни на установку пломби – досить невизначене поняття. Адже пломби бувають з різних матеріалів, з різними властивостями і характеристиками. Як правило, стоматолог ставить пломбу, щоб «законсервувати» проблему. І ціна на установку пломби також залежить від складності роботи.

Орієнтовно установка пломби в різних стоматології в Києві може обходитися від 300-600 грн і доходить до декількох тисяч, залежно від використовуваних матеріалів, складності роботи, рівня і сервісу клініки. На консультації з лікарем слід докладніше дізнатися про те, які роботи будуть проведені з зубами і які пломби будуть ставитися.

Консультуючі лікарі

Сучасні пломби

Всі ми пам’ятаємо, як 10-15 років тому жодній людині не хотілося йти до стоматолога ставити пломби – запах так званих «цементних» пломб був не найприємніший, та й сам процес викликав вкрай неприємні відчуття. До слова, в комунальних поліклініках все ще діють низькі стандарти безкоштовної медицини. Але в сучасних клініках, таких як QRD Dental, про Ваші зуби подбають з необхідним рівнем сервісу і високим комфортом!

Одні з найпопулярніших сьогодні пломб для установки – хімічно твердіючі композитні, а також світлокомпозитні пломби, які твердіють під впливом спеціального світла ультрафіолетової частоти. При використанні цих методик виходять міцні і красиві пломби. Також можна досконало підібрати колірну гамму для зуба і його прозорість.

Де поставити пломбу

Рекомендуємо звертатися тільки до професійних стоматологів, щоб поставити пломбу. Переконатися в кваліфікації лікаря найкраще на консультації. Запишіться в стоматологію QRD Dental і познайомтеся з нашими кращими лікарями, які не тільки зможуть якісно поставити пломбу, але і розкажуть, як вилікувати проблемний зуб, розпишуть докладний індивідуальний план лікування.

Телефонуйте нам прямо зараз! Приходьте на консультацію всією сім’єю – адже краще не ставити пломби в разі потреби, а попередити проблеми. Чекаємо Вас!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час