Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія – один із важливих напрямків, у яких працюють фахівці нашої клініки QRD Dental у Києві. Ми досягли успіху в цьому напрямку не тільки завдяки професіоналізму дитячого стоматолога нашої клініки, а й особливому підходу, який змогли знайти до маленьких пацієнтів.

Не так давно відвідування стоматологічної клініки викликало страх і хвилювання навіть у дорослих, що вже говорити про дітей. Близько 70% пацієнтів у віці від 30 років мають негативний досвід відвідування дитячого стоматолога, що позначається на стані зубів уже в дорослому житті.

Стежити за здоров’ям ротової порожнини слід від появи першого молочного зуба, а дитячого стоматолога треба відвідувати хоча б раз на півроку. Але страх від візиту до стоматолога змушує багатьох ігнорувати проблеми і звертатися до лікаря вже з досить сильним болем, або в настільки занедбаному стані, що не завжди вдається зберегти зуб.

Саме тому дуже важливо, щоб перший прийом у стоматолога залишив у дитини приємне враження, аби в майбутньому, за необхідності лікувальних заходів, дитина могла вже спокійніше довіритись фахівцеві.

У клініці QRD Dental ми з розумінням ставимося до потреб маленьких пацієнтів, тому передбачили “ознайомлювальний” прийом. Наші фахівці знають, як знайти підхід до дітей різного віку, а сучасні технології дозволяють провести лікування без болю й мінімізувати неприємні відчуття.

Консультуючі лікарі

Дитяча стоматологія на Борщагівці, Святошинський район

Наша дитяча стоматологія розташована на Борщагівці, у Святошинському районі міста Києва. Ми приймаємо пацієнтів з найближчих районів та з усього міста. Дістатись до нашої стоматологічної клініки можна без проблем як громадським, так і особистим транспортом.

Для того, щоб потрапити на прийом до дитячого стоматолога, вам треба попередньо записатися, зателефонувавши нам або скориставшися формою запису, яку ви бачите на сайті.

Адміністратор нашої клініки підбере для вас зручний час прийому і відповість на будь-які ваші питання.

Послуги дитячої стоматології QRD Dental

Дитяча стоматологія QRD Dental надає ряд послуг з лікування й профілактики захворювань зубів у дітей і підлітків, серед яких:

1. професійна гігієна ротової порожнини

2. лікування карієсу

3. пломбування молочних зубів

4. реставрація молочних зубів, відновлення переднього зубного ряду

5. допомога в прорізуванні молочного йі постійного зуба

6. підрізання вуздечки

7. видалення молочних зубів

8. виправлення прикусу (брекети)

9. діагностика зубощелепної системи

10. встановлення коронки

11. лікування стоматиту, гінгівіту і пародонтиту.

На всі послуги дитячої стоматології надається гарантія. Усі фахівці клініки пройшли сертифікацію з дитячої стоматології, що дозволяє працювати з дітьми, гарантує високу кваліфікацію і знання специфіки роботи: як з професійної точки зору, так і розуміння особливостей дитячої психології.

Перший прийом у дитячого стоматолога

Перший прийом у дитячого стоматолога ми називаємо адаптаційним. Особливо його потребують дітки дошкільного та молодшого шкільного віку, які раніше не відвідували стоматолога. Мета першого прийому – знайти підхід до дитини, познайомити її з лікарем.

Дитячий стоматолог під час прийому поспілкується з пацієнтом, опише йому майбутні маніпуляції та, якщо дитина не буде проти, проведе огляд і складе план лікування. Стандартно прийом займає 30 хвилин.

Важливо відзначити, що ніякі дії не проводяться всупереч волі дитини. Для нас неприйнятне лікування силоміць. За необхідності може бути проведено кілька адаптаційних консультацій, перш ніж дитина дозволить провести огляд та лікування.

Якщо виникне гостра необхідність у лікувальних заходах, але дитина буде проти будь-яких втручань,  можливе лікування зубів під седацією. Це сучасний і безпечний метод лікування, який застосовують у дитячій стоматології.

Седація – це занурення дитини у поверхневий сон; для цього використовують препарат “Пропофол”. Важливо відзначити, що клініка QRD Dental має ліцензію на цей вид діяльності, а в штаті є свій анестезіолог.

Всі фахівці нашої клініки знають, наскільки важливо сформувати у дитини правильне уявлення про стоматологію. Наша мета – це задоволений, щасливий і – головне – здоровий пацієнт. Ми докладаємо багато зусиль, щоб з дитинства прищепити маленьким пацієнтам дбайливе ставлення до зубів, навчити дитину правильної гігієни і продемонструвати дружнє ставлення.

Обираючи дитячу стоматологію QRD Dental, ви можете бути спокійні: ваша дитина в надійних руках.

Відгуки про дитячу стоматологію наших задоволених клієнтів

Відгуки про дитячу стоматологію QRD Dental говорять самі за себе. Ви можете ознайомитися з відгуками на сайті, в нашому профілі соціальних мереж і на сторінці в Google Business. Нам нема потреби хвалити себе – ви зробили це за нас. Ми ж, зі свого  боку, намагаємося тримати цю високу планку і не втомлюємося вдосконалюватися й розвиватися.

Ми вдячні всім нашим пацієнтам, хто залишив відгуки про нашу клініку і дав іншим можливість заочно познайомитися з нами та оцінити нашу роботу.

Всім, хто потребує професійної допомоги дитячого стоматолога: ми чекаємо вас у нашій стоматології.

Будьте здорові і ставтеся до своїх зубів дбайливо!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Досвід роботи 13 років

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час