Лікування карієсу

Лікування карієсу

Карієс – біда всіх ласунів, та й загалом проблема всіх людей, які недостатньо ретельно доглядають за порожниною рота. Повільно, але впевнено карієс руйнує зуб. Статистика показує, що не менше 95% людей в світі стикаються з цим захворюванням. Однак, якщо взятися за лікування карієсу на початкових етапах, то висока ймовірність, що проблема буде вирішена і зуби вдасться зберегти. Все, що потрібно буде робити потім – тільки приходити до стоматолога на планову перевірку зубів і правильно доглядати за своїм жувальним апаратом.

Консультуючі лікарі

Ознаки та лікування карієсу

Як визначити карієс? Все досить просто. Потрібно відкрити рот і уважно подивитися в дзеркало. Якщо бачите явні чорні точки на зубах або гірше того – вони переросли у великі плями, це привід не те, щоб йти до лікаря, потрібно бігти! І дуже терміново!

З головного, що потрібно знати, карієс – інфекційне захворювання, яке може проявлятися через гострий біль під час вживання їжі, особливо солодкої. Або ж зуби стають чутливі до гарячого або холодного.

Нехтуючи лікуванням карієсу, Ви знищуєте силу своїх зубів і нівелюєте можливості доктора за варіантами лікування. Не відкладайте «здоров’я на потім», запишіться в QRD Dental прямо зараз: почніть сьогодні порятунок своїх зубів, щоб користуватися ними ще багато років поспіль!

Чи допоможе лікування карієсу зберегти зуб

Звичайно допоможе! Але тільки в тому випадку, якщо Ви вчасно помітили цю проблему і вчасно звернулися до стоматолога за допомогою. Якщо ж запустити ситуацію і при цьому ще відкладати прийом до лікаря в «довгий ящик», то, ймовірно, від здорового зуба залишаться тільки коріння, а може бути і зовсім дірка від бублика.

Якісні послуги з лікування карієсу можна отримати в стоматології QRD Dental. Саме час записатися на прийом прямо зараз! Не забувайте, що карієсом можуть «захворіти» і сусідні зуби, які були абсолютно в хорошому стані і не потребували ні в установці пломб, ні в будь-якому лікуванні. З усією серйозністю поставтеся до ситуації, що склалася – зателефонуйте нам і запишіться на консультацію в QRD Dental Clinic прямо зараз!

Скільки займає часу лікування карієсу

Оскільки карієс – дуже підступне захворювання, то і лікується він, природно, не за десять хвилин. Все залежить від того, скільки зубів встигли від нього постраждати. Якщо ступінь зараження зуба середня, то приблизно на лікування карієсу потрібно від однієї години до 1-2 днів. Коли ж карієс досяг глибокого рівня, тоді вилікувати зуби можна за кілька відвідувань стоматолога.

Чи можна після лікування карієсу їсти солодощі

Якщо бути зовсім вже чесними, то солодке в принципі протипоказано для зубів. Але ми ж знаємо, що всі ми в тій чи іншій мірі ласуни! Тому далі інформація спеціально для тих, хто не може жити без цукерок і печива. Коли пройдете лікування карієсу, важливо деякий час уникати фарбованих напоїв, адже вони можуть змінити колір пломби. Також важливо виключити жорсткі солодощі: іриски, цукерки з твердими горіхами, жуйки тощо, оскільки потрібен період адаптації нашого організму до пломби. Організм повинен звикнути до того, що з’явилося щось нове, до того ж слід утриматися від вживання твердого щоб уникнути відколу пломби. Протягом доби вживайте теплу, але не гарячу і не холодну їжу, так як це може впливати на чутливість в місці лікування. І ще обов’язково пережовувати їжу на протилежній стороні. Іншими словами: приділіть трохи уваги і дайте трохи більше турботи своїм зубам, і вони прослужать Вам вірою і правдою ще десятки років!

Сучасні методи лікування карієсу дозволяють повністю від нього позбутися. Але потрібно пам’ятати, що таке захворювання зубів має інфекційний характер. Тобто він легко може передати бактерії, які псують емаль, здоровим зубам. А вони розмножуються зі «швидкістю світла». Досить години, після того, як Ви почистіть зуби. Так що неодмінно записуйтеся в стоматологію QRD Dental на прийом до лікаря, щоб дати професійну відсіч карієсу! Телефонуйте нам прямо зараз, час діяти!

Автор статті
Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар-гнатолог, лікар-ортопед.

Стаж роботы 13 лет

БАЖАЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Надішліть заявку та ми підберемо для вас найкращий час